Wyszukiwałeś:

Auris

. Znaleziono 125 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Auris

Spróbuj też wyszukać: astra corolla auris wymian żarówki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 125 wszystkich):

Nowa Corolla to Auris?

Na odbywającym się właśnie salonie samochodowym w Paryżu Toyota świętujeświatową premierę modelu Auris, który podobno ma być następcą popularnejCorolli. Auto w sprzedaży w Europie powinno pojawić się w pierwszychmiesiącach przyszłego roku.

 

Auris: Nowe wcielenie Toyoty

Właśnie dzisiaj japoński producent znanych i cenionych na całym świeciesamochodów wprowadził do swojego zestawienia nowy model, którego zadaniembędzie odgrywać kluczową rolę w ekspansjonistycznych zapędach marki Toyotana rynku europejskim. Nowy Auris ma poważnie zwiększyć udziały swojegoproducenta w ciasnym już segmencie C.

 

Europejski debiut Japończyka

Toyota Auris to nowy hatchback, który zadebiutował wczoraj (5.12) podczastargów motoryzacyjnych w Bolonii. Produkcja tego samochodu ruszy wraz zpoczątkiem przyszłego roku w brytyjskiej fabryce Burnaston. Pierwszeegzemplarze auta trafią do europejskich klientów wiosną 2007 roku.

 

Auris i Roomster na piątkę

Toyota Auris oraz Skoda Roomster to kolejne modele, które uzyskały pięćgwiazdek w testach zderzeniowych EuroNCAP. Z kolei dwa koreańskie modele, KiaMagentis i Hyundai Santa Fe, zostały ocenione na cztery gwiazdki.

 

Auris od 55.900 zł

Znane są już ceny Toyoty Auris, czyli następcy Corolli w wersji hatchback.Najtańsza, trzydrzwiowa wersja z 1,4-litrowym silnikiem o mocy 97 KM kosztowaćbędzie 55.900 zł.

 

Toyota Auris: Złota Toyota

Zdziwienie, szok, niedowierzanie to pierwsze reakcje na wieść, że kompaktowaToyota nie będzie się już nazywać Corolla tylko Auris. A jednak. Po bliskoczterdziestu latach i dziewięciu generacjach przyszedł czas i na zmianęnazwy. Na szczęście nie do końca. W wersji sedan pozostanie nazwa Corolla, ajedynie hatchback będzie się nazywać Auris.

 

Toyota Auris z silnikiem V6!

Toyota Blade Master G - to nowy wariant modelu Auris, który niebawem pojawisię w sprzedaży na rynku japońskim. Co jest w nim szczególnego? Silnik V6 omocy 276 koni mechanicznych, który pochodzi od Lexusa IS 350.

 

Yaris i Auris też bez VAT

O kolejne dwa modele zwiększyła się gama aut Toyoty, przy zakupiektórych przedsiębiorca będzie miał możliwość do pełnego odliczenia22-procentowego podatku VAT.

 

Będzie hybrydowy Auris

Walka na hybrydy wydaje się nabierać tempa. Dotychczasowy lider tego segmentu- Toyota, nie zamierza czekać aż konkurencja zbliży się na niebezpiecznąodległość. Już w przyszłym roku do boju o utrzymanie pozycji lidera wyruszyToyota Auris wyposażona w silnik hybrydowy.

 

Odświeżony Auris i z hybrydą

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Genewie Toyota zaprezentujeodświeżoną wersję swojego kompaktowego Aurisa. Model ten będzie drugim naeuropejskim rynku autem Toyoty z napędem hybrydowym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017