Wyszukiwałeś:

Australia

. Znaleziono 283 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Australia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 283 wszystkich):

Pajero najlepszym terenowym w Australii

Mitsubishi Pajero CDi zdobył tytuł najlepszego pojazdu z napędem na czterykoła w Australii w tegorocznej edycji konkursu magazynu 4x4 Australia.

 

Rajd Australii: Latvala na czele

Jari-Matti Latvala (Ford Focus) prowadzi po pierwszym etapie Rajdu Australii,dziesiątej eliminacji samochodowych mistrzostw świata. Fiński kierowcawyprzedza zaledwie o 2,2 s Francuza Sebastiena Ogiera (Citroen C4).

 

WRC: Loeb ukarany, Hirvonen bliżej tytułu

Sebastien Loeb cieszył się ze swojego zwycięstwa w Rajdzie Australiikrótko. Tuż po finiszu, podczas badania technicznego w Citroenie C4 WRCstwierdzono niezgodne elementy stabilizatora. Kara 1 minuty dla Francuza dałazwycięstwo Mikko Hirvonenowi (Ford Focus WRC), który wykonał bardzoważny krok w drodze po swój pierwszy tytuł mistrza świata.

 

Kubica: W Australii walczymy o punkty

Robert Kubica udzielił wywiadu działowi prasowemu Renault przed zbliżającymsię Grand Prix Australii. Polak za cel zespołu stawia między innymiwprowadzeniu obu samochodów do ostatniej części kwalifikacji,decydującej o rozdziale pierwszych dziesięciu miejsce na starcie.

 

GP Australii: Kubica znów na podium!

Długo musiał czekać Robert Kubica by ponownie stanąć na podium. W GrandPrix Australii pojechał znakomity wyścig i został za to nagrodzony drugimmiejscem mimo, że bolid Renault nie jest jeszcze tak szybki jakgłównych konkurentów. Na torze Albert Park najszybszy był JensonButton z McLarena.

 

Niemcy wkraczają do Australii

Europejski oddział General Motors oficjalnie potwierdził, że Opel wejdzie naaustralijski rynek w 2012 roku.

 

PWRC: Kościuszko w kraju kangurów

Załoga LOTOS Dynamic Rally Team od kilku dni przebywa w Australiiprzygotowując się do kolejnego startu w Mistrzostwach Świata. Dla polskiejzałogi będzie to w tym roku 4. start w walce o punkty w klasyfikacji PWRC. Poprzejechaniu Rajdu Portugalii, Argentyny i Finlandii Michał Kościuszko iMaciek Szczepaniak znajdują się na 10. miejscu w swojej klasie.

 

Rajd Australii: Kościuszko pierwszy w PWRC

Po pierwszym dniu Rajdu Australii Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniakzajmują pierwsze miejsce w klasyfikacji PWRC. Załoga LOTOS Dynamic Rally Teamwygrała pierwszy z dwóch rozgrywanych dzisiaj odcinkówspecjalnych i zapewniła sobie tym samym pierwsze miejsce na koniec pierwszegodnia.

 

Rajd Australii: Fordy na czele, Citroeny wypadły

"Niesamowicie trudne warunki" - tak cała czołówka WRCokreśliła piątkowy, deszczowy etap Rajdu Australii. Pech dopadłkierowców Citroena, którzy z dwóch czołowych miejsc spadliw dół kwalifikacji. Ich miejsca zajęli Finowe z Forda - Mikko Hirvoneni Jari-Matti Latvala.

 

Rajd Australii: Kościuszko wiceliderem

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak po przejechaniu 10 odcinkówspecjalnych Rajdu Australii zajmują obecnie 2. miejsce w klasyfikacji PWRC i 8.w klasyfikacji generalnej. W klasyfikacji PWRC prowadzi Hayden Paddon przedMichałem Kościuszko (+1:20.2) i Oleksandrem Saliukiem (+2:02.7).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017