Wyszukiwałeś:

Austria

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Austria

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Jamniki z Bolechowa

Na warszawskich drogach, w połowie lat dziewięćdziesiątych pojawił siępierwszy niskopodłogowy autobus przyjazny pasażerom, a w szczególnościpasażerom niepełnosprawnym.

 

Zaawansowane prace na A-4

Remont autostrady A-4 na 91,6 km odcinku Krzywa-Wrocław, wstępnieprzewidziany na lata 2002-2005, zakończony zostanie w połowie 2006 r. Wraz zpoczątkiem 2005 r. rozpoczęła się modernizacja drogi w ramach ostatniegoetapu projektu.

 

Pierwszy system SOS na Europę

Już na wiosnę 2006 firma Volvo Cars rozszerzy zasięg swojego systemu SOS nakolejne kraje europejskie. W celu zwiększenia bezpieczeństwa podstawowy zestawSOS może być uzupełniony zestawem ochronnym.

 

Innowacje Continental

Continental wprowadza kolejną innowację w ramach serwisu pomocy dlakierowców pojazdów ciężarowych. 'Zwrot pieniędzy dlaklientów' w przypadku, gdy serwis nie wykonana naprawy awarii opony wzaplanowanym czasie - nowa oferta ContiBreakdownService.

 

Jeszcze trudniej w Poznaniu

W dniu 26 sierpnia 2006 r. zamknięty zostanie wjazd i wyjazd z ulicyKowalewickiej w ulicę Głogowską w Poznaniu. Zamknięcie ulicy związane jestprzebudową ulicy Głogowskiej od autostrady A2 do węzła Górczyn - etap I odautostrady A2 do strumienia Junikowskiego. Inwestycja wyniesie prawie 157,7 mlnzł i potrwa do połowy 2008 roku.

 

Polytec Interior wybrał właściwy adres

Polytec Interior z Tomaszowa Mazowieckiego po rozbudowie zakładu w 2004 rokubuduje nowy zakład o powierzchni 6 tys. m2. Polytec Interior to producentelementów wnętrz samochodów, obecny na największych rynkach motoryzacyjnych.Obecnie w firmie pracuje ponad 560 osób - zdecydowanie więcej niż pierwotniezakładano.

 

Rolls-Royce z Austrii

Rolls-Royce poinformował o planach otwarcia nowego salonu samochodowego wAustrii. Nowy punkt dealerski wraz z serwisem powstanie w Wiedniu do połowy2007 roku i reprezentowany będzie przez firmę Karner&Grossegger GmbH Co.KG.

 

Autem przez Europę

Choć okres wakacyjny już się rozpoczął, to jednak szczyt wyjazdówurlopowych przed nami. A że coraz częściej decydujemy się spędzić naszewolne od pracy dni poza granicami naszego kraju, przygotowaliśmy garśćnajważniejszych informacji dla tych, którzy swoje zagraniczne wojażeodbywać będą za kierownicą samochodu.

 

2,34 litra na 100 kilometrów

Seat Ibiza Ecomotive pokonał dystans 1.910 km na jednym baku paliwa, uzyskująctym samym średnie spalanie na poziomie 2,34 l/100 km. Tego wyczynu dokonałAustriak Gerhard Plattner, dobrze znany mistrz jazdy „o kropelce”.

 

W Brukseli o A1

Eurodeputowani z Polski, Czech i Austrii podpisali w Brukseli deklarację wsprawie konieczności powstania autostrady na linii Gdańsk - Brno –Wiedeń w ramach tworzenia Transeuropejskiej Sieci Transportowej (TEN-T).Wspólna deklaracja dotyczy priorytetowego projektu TEN-T nr 25,podkreśla regionalne i europejskie znaczenie autostrady Gdańsk - Brno -Wiedeń.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017