Wyszukiwałeś:

Austria

. Znaleziono 376 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Austria

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 376 wszystkich):

Wątek na forum: Będzie porozumienie w sprawie "Zakopianki"?

Niech się Górale żołądkują. Ja tam nie mam czasu wystawać w korkach, więc jeżdżę na Słowację lub do Austrii. Życzę udanych interesów! ~WS

 

Rolls-Royce z Austrii

Rolls-Royce poinformował o planach otwarcia nowego salonu samochodowego wAustrii. Nowy punkt dealerski wraz z serwisem powstanie w Wiedniu do połowy2007 roku i reprezentowany będzie przez firmę Karner&Grossegger GmbH Co.KG.

 

W Austrii obowiązkowo na zimówkach?

5000 euro. Takie wysokie mandaty mogą grozić w przyszłości kierowcomporuszającym się po terenie Austrii w okresie zimowym na letnich oponach.Austriacka legislatywa zamierza wprowadzić obowiązek jazdy na zimowychpneumatykach wraz z początkiem przyszłego roku.

 

W Brukseli o A1

Eurodeputowani z Polski, Czech i Austrii podpisali w Brukseli deklarację wsprawie konieczności powstania autostrady na linii Gdańsk - Brno –Wiedeń w ramach tworzenia Transeuropejskiej Sieci Transportowej (TEN-T).Wspólna deklaracja dotyczy priorytetowego projektu TEN-T nr 25,podkreśla regionalne i europejskie znaczenie autostrady Gdańsk - Brno -Wiedeń.

 

Wątek na forum: W ciągu S3 powstanie najdłuższy tunel drogowy w Polsce

Może w Austrii, Szwajcarii czy we Włoszech należałoby zasięgnąć porady, to są jedni z najlepszych specjalistów od tunelów. Pozdrawiam ! ~ccc

 

F1: Grand Prix Austrii powróci?

Pojawiły się pogłoski o rzekomym powrocie do kalendarza Formuły 1 wyścigu oGrand Prix Austrii na torze A1-Ring.

 

Scirocco R Cup: Lisowski dwa razy na podium

W sobotnie popołudnie Mateusz Lisowski zwyciężył w deszczowym i bardzotrudnym wyścigu pucharu Volkswagen Scirocco R w Austrii. W niedzielnym wyściguLisowski zajął drugie miejsce. Adam Gładysz linię mety minął odpowiedniojako piąty i szósty. W wyścigach wystartowali Sven Hannawald i ThomasMorgenstern, skoczkowie niestety nie ukończyli pierwszego biegu, w drugimszybszy okazał się Niemiec.

 

Kolejna dziupla zlikwidowana!

Policjanci z Wrocławia i Kłodzka, wspólnie z policjantami z Niemiec,zlikwidowali dziuplę samochodową oraz zatrzymali 39-letniego mężczyznę.Odnaleźli skradziony samochód oraz części samochodowe z aut utraconychna terenie Włoch i Austrii. Wartość skradzionych w Unii Europejskiejpojazdów wynosi nie mniej niż 280 tysięcy złotych.

 

Zmiana przepisów drogowych w Austrii

Od 1 stycznia 2012 roku zmianie uległy austriackie przepisy drogowe odnoszącesię do akcji ratunkowych na zakorkowanych autostradach oraz drogachtranzytowych. Za nieprzestrzeganie nowego przepisu grozi mandat w wysokościnawet 2.800 euro.

 

Wątek na forum: Do wygrania wyjazd do Austrii

Trwa konkurs na fan page Volvo Auto Polska na facebooku, gdzie można wygrać wyjazd na 5 dni do Austrii dla 5 osób. kosmoss

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017