Wyszukiwałeś:

Auto X

Moto X

Show X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Auto Moto Show

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Fiat Linea już zdobywa nagrody

Po raz pierwszy, podczas targów Auto Moto Show w Katowicach, polskiejpubliczności został zaprezentowany nowy Fiat Linea. Od razu też auto tozdobyło swoją pierwszą nagrodę na naszym rynku.

 

Auto Moto Show coraz bliżej

Już za dwa miesiące w katowickim Spodku odbędzie się Auto Moto Show 2008 -największa tego typu impreza motoryzacyjna w naszym kraju. Wystawcyzapowiadają naprawdę dużą liczbę nowości rynkowych.

 

Skoda Superb najpiękniejsza w Polsce

Nowa Skoda Superb odniosła wielki sukces podczas Katowickiego Auto Moto Show -największych targów motoryzacyjnych w Polsce. Auto podziwiały tłumyzwiedzających, a grono fachowców przyznało mu nagrodę dlaNajpiękniejszego Samochodu, uznając ten model za najciekawszą targowąpremierę.

 

Auto Moto Show odbędzie się

Kryzys motoryzacyjny, który dotyka nawet te największe międzynarodowewystawy samochodowe, nie wpłynął na tegoroczną edycję wystawy Auto MotorShow, która odbędzie się w dniach 19-21 czerwca. Zmieniło się tylkomiejsce targów - z Katowic na Sosnowiec.

 

Auto Moto Show po polsku

Targi motoryzacyjne chyba najlepiej obrazują stan branży motoryzacyjnej wdanym kraju. A że polska branża wciąż nie może wydostać się z zapaści,nie dziwota, iż ranga polskich targów motoryzacyjnych do wysokich nienależy. Od kilku już lat próbuje temu przeciwdziałać wystawa AutoMoto Show, która w miniony weekend zakończyła się w Sosnowcu.

 

Auto Moto Show 2009

W sosnowieckiej hali Expo Silesia odbyły się targi Auto Moto Show. Można nanich było oglądać nowe samochody, motocykle, quady i akcesoria.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Auto Moto Show".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017