Wyszukiwałeś:

Auto X

Show X

. Znaleziono 92 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Auto Show

Spróbuj też wyszukać: targi wrocław

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 92 wszystkich):

Odświeżony "AUTO TUNING ŚWIAT"

Od sierpniowego wydania miesięcznik "auto tuning świat" zwiększył ilośćstron do 148! Zmiany zaszły również na poziomie edytorskim - odświeżonazostała szata graficzna, gazeta jest klejona i foliowana. Dzięki większejliczbie stron magazyn zyskał nowe działy, a stare - dodatkowe strony.

 

Moscow International Motor Show

Polska Izba Motoryzacji organizuje Misję Gospodarczą przy okazji targówMOSCOW INTERNATIONAL MOTOR SHOW. Są to największe targi dla poddostawcówmotoryzacyjnych i producentów samochodów w Rosji i w całej Europie Wsch. Wtrakcie targów odbędą się spotkania polskich i rosyjskich firmprodukujących części motoryzacyjne.

 

Los Angeles Auto Show - koniec sezonu nowości

Targi Motoryzacyjne Greater Los Angeles International Auto Show tak naprawdęweszły do grona liczących się imprez motoryzacyjnych dopiero przed rokiem. Dotego czasu dość długo znajdowały się w cieniu targów NAIASodbywających się w styczniu każdego roku.

 

Dłuższy Berlingo na madryckim Auto Show

Po zaprezentowaniu krótkiej wersji Citroena Berlingo na odbywającychsię niedawno Birmingham Motor Show, przedłużona wersja francuskiegodostawczaka, pokazana będzie na trwającym właśnie Madrid International AutoShow 2008.

 

Chińska Fabia

Skoda Auto wprowadza na chiński rynek drugi po Octavii Mingrui modeldostosowany do potrzeb dalekowschodnich klientów. W Państwie Środka dokupienia jest już Fabia Jingrui.

 

Auto Moto Show odbędzie się

Kryzys motoryzacyjny, który dotyka nawet te największe międzynarodowewystawy samochodowe, nie wpłynął na tegoroczną edycję wystawy Auto MotorShow, która odbędzie się w dniach 19-21 czerwca. Zmieniło się tylkomiejsce targów - z Katowic na Sosnowiec.

 

Chińszczyzna, podróbki i zero oznak kryzysu

W czasach, gdy wszystkie, nawet te największe wystawy samochodowe przeżywajątrudne chwile związane z kryzysem, rozpoczęte właśnie targi Auto ShowShanghai święcą swoje chwile triumfu. Spora liczba premier światowych,obecni wszyscy liczący się producenci sprawiają, że nawet typowe dlachińskiej motoryzacji podróbki schodzą jakoś na dalszy plan.

 

Auto Moto Show po polsku

Targi motoryzacyjne chyba najlepiej obrazują stan branży motoryzacyjnej wdanym kraju. A że polska branża wciąż nie może wydostać się z zapaści,nie dziwota, iż ranga polskich targów motoryzacyjnych do wysokich nienależy. Od kilku już lat próbuje temu przeciwdziałać wystawa AutoMoto Show, która w miniony weekend zakończyła się w Sosnowcu.

 

Auto Moto Show 2009

W sosnowieckiej hali Expo Silesia odbyły się targi Auto Moto Show. Można nanich było oglądać nowe samochody, motocykle, quady i akcesoria.

 

Wystawa NAIAS 2010 wystartowała

Przed rokiem salon samochodowy North American International Auto Show w Detroitodbywał się w cieniu nadciągającego nad branżę motoryzacyjną kryzysu.Tegoroczna edycja targów ma dać nam odpowiedź na pytanie, czy branża,a przede wszystkim amerykańskie koncerny, zdołały już się otrząsnąć ztrudnych czasów, a kryzys to już kwestia przeszłości.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Auto Show".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017