Wyszukiwałeś:

Autoryzowana X

stacja X

obslugi X

. Znaleziono 279 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Autoryzowana stacja obslugi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 279 wszystkich):

Wymień olej za darmo

Seat przygotował dla wszystkich, którzy skorzystają z usługAutoryzowanej Stacji Obsługi w dniach 1-30 listopada specjalną ofertę. Nakażdego klienta będzie czekać przygotowana specjalnie niespodzianka.

 

Nowe ASO Mercedes Trucks we Wrocławiu

Już 2 kwietnia br. w Pietrzykowicach pod Wrocławiem, przy ul. Fabrycznej 32(przy autostradzie A4) zostanie uruchomiona nowa Autoryzowana Stacja ObsługiSamochodów Ciężarowych Mercedes-Benz. Inwestorem jest MirosławWróbel, długoletni dealer Mercedesa na Dolnym Śląsku.

 

Więcej serwisów i salonów Jaguara i Land Rovera

Dwie marki o brytyjskim rodowodzie na dobre zadomowiły się na Polskim rynku.Co więcej rozrastają się i zyskują stale powiększającą się grupęzadowolonych Klientów. Właśnie niedawno otwarty został kolejnyAutoryzowany Salon oraz Serwis marek Jaguar i Land Rover.

 

Gdy nie będzie GVO...

GVO - trzy literki, które większości kierowcom nic, albo niewielemówią, a w rzeczywistości mają olbrzymi wpływ na koszty eksploatacjisamochodu. Jednak być może już niedługo. Co nas czeka, jeśli w majuprzyszłego roku wygaśnie stosowne rozporządzenie Komisji Europejskiej?

 

Nowy serwis Mercedesa

W Pyskowicach rozpoczął działalność kolejny autoryzowany punkt serwisowysamochodów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz, uruchomiony przezspółkę transportową Viva-Trans Sp. z o.o. Serwis zostałzaprojektowany i działa ze szczególnym uwzględnieniem specyfikiklientów ciężarowych. Jego otwarcie jest kolejnym elementemjakościowej i ilościowej rozbudowy sieci dealersko-serwisowejsamochodów cieżarowych Mercedes-Benz. W zeszłym roku otwartych zostało6 punktów.

 

Nowy serwis w sieci Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Lenartowicz otworzył we wrześniu nową autoryzowanąstację obsługi, dedykowaną samochodom ciężarowym. - Czasy są trudne itrzeba dokładnie analizować każdą inwestycję. Jednakże myślęperspektywicznie, dlatego podjąłem decyzję o uruchomieniu nowego kompleksuusługowego - powiedział Andrzej Lenartowicz, autoryzowany dealerMercedes-Benz.

 

Serwisy - lepszy autoryzowany czy niezależny?

Odpowiedź na powyższe pytanie z pewnością do łatwych nie należy. Dziśpostaramy się jednak przybliżyć wyniki pewnego badania, któreobrazują, jak różne serwisy samochodowe reagują na kontakt z nimidrogą mailową. Czyli, czy warto wysyłać jakiekolwiek zapytania do serwisupocztą elektroniczną, czy lepiej odpuścić sobie tę drogę kontaktu.

 

Na gwarancji, czyli w ASO. Już nie!

Niezaprzeczalnym argumentem posiadania nowego samochodu jest fakt, żeteoretycznie przez kilka lat będziemy poruszać się nim, bez koniecznościponoszenia dodatkowych opłat za naprawy. A jeśli już coś się dzieje,wówczas chroni nas gwarancja producenta. Jeszcze rok temu gwarancja"wiązała" nas z autoryzowanymi stacjami obsługi, dziś możemykorzystać także z niezależnych serwisów.

 

Jeszcze o gwarancji bez ASO

Przed dwoma tygodniami opublikowaliśmy na naszych stronach artykuł dotyczącyutrzymania gwarancji przy serwisowaniu samochodów w nieautoryzowanychstacjach obsługi. Sprawa nie jest jednak tak do końca prosta, jak mogłobysię wydawać. Dziś zatem zagrożenia utraty gwarancji płynące z unikaniaASO.

 

Nie musimy naprawiać w ASO. Ale o tym nie wiemy

Naprawa w ramach gwarancji poza autoryzowanym serwisem marki? Jak najbardziejjest to możliwe i to od trzech lat. Jak się jednak okazuje, większośćpolskich kierowców nie ma o tym bladego pojęcia i jest narażona nawyższe koszty.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Autoryzowana stacja obslugi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017