Wyszukiwałeś:

Autoryzowana X

stacja X

obslugi X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Autoryzowana stacja obslugi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Nowe ASO Mercedes Trucks we Wrocławiu

Już 2 kwietnia br. w Pietrzykowicach pod Wrocławiem, przy ul. Fabrycznej 32(przy autostradzie A4) zostanie uruchomiona nowa Autoryzowana Stacja ObsługiSamochodów Ciężarowych Mercedes-Benz. Inwestorem jest MirosławWróbel, długoletni dealer Mercedesa na Dolnym Śląsku.

 

Więcej serwisów i salonów Jaguara i Land Rovera

Dwie marki o brytyjskim rodowodzie na dobre zadomowiły się na Polskim rynku.Co więcej rozrastają się i zyskują stale powiększającą się grupęzadowolonych Klientów. Właśnie niedawno otwarty został kolejnyAutoryzowany Salon oraz Serwis marek Jaguar i Land Rover.

 

"Im gorzej tym lepiej"

Kryzys gospodarczy najsilniej dotyka jak dotąd duże koncerny samochodowe,które odnotowują spadki sprzedaży. Jak na razie całkiem znośna jestza to sytuacja niezależnych warsztatów, zarówno tych zrzeszonychw sieciach warsztatowych, jak również warsztatów nie będących wżadnej sieci.

 

Taniej dla posiadaczy starszych Renault

Renault wprowadziło atrakcyjną ofertę dla właścicieli samochodówmarki Renault starszych niż 4 lata (pierwsza rejestracja w 2004 roku lubwcześniej). Będzie taniej, nawet do 40%, na wybrane części i usługi.

 

Gdy nie będzie GVO...

GVO - trzy literki, które większości kierowcom nic, albo niewielemówią, a w rzeczywistości mają olbrzymi wpływ na koszty eksploatacjisamochodu. Jednak być może już niedługo. Co nas czeka, jeśli w majuprzyszłego roku wygaśnie stosowne rozporządzenie Komisji Europejskiej?

 

Nowy serwis Mercedesa

W Pyskowicach rozpoczął działalność kolejny autoryzowany punkt serwisowysamochodów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz, uruchomiony przezspółkę transportową Viva-Trans Sp. z o.o. Serwis zostałzaprojektowany i działa ze szczególnym uwzględnieniem specyfikiklientów ciężarowych. Jego otwarcie jest kolejnym elementemjakościowej i ilościowej rozbudowy sieci dealersko-serwisowejsamochodów cieżarowych Mercedes-Benz. W zeszłym roku otwartych zostało6 punktów.

 

Ważny jest wybór warsztatu

Szukając warsztatu, w którym moglibyśmy dokonać naprawy naszegosamochodu, często działamy na "chybił-trafił", ryzykującniefachową usługę, stratę pieniędzy, czasu oraz nerwów.

 

Nowy serwis w sieci Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Lenartowicz otworzył we wrześniu nową autoryzowanąstację obsługi, dedykowaną samochodom ciężarowym. - Czasy są trudne itrzeba dokładnie analizować każdą inwestycję. Jednakże myślęperspektywicznie, dlatego podjąłem decyzję o uruchomieniu nowego kompleksuusługowego - powiedział Andrzej Lenartowicz, autoryzowany dealerMercedes-Benz.

 

Citroen zmienia oblicze

Rozpoczęta w lutym zmiana wizerunku francuskiej marki Citroen wchodzirównież i na polski rynek. Właśnie rozpoczął działalność pierwszypolski salon Citroena w duchu Creative Technologie.

 

Oto najlepsi serwisanci Mercedesa

Po raz drugi Mercedes-Benz Polska przyznał nagrody swoim najlepszychAutoryzowanym Serwisom. Tytuł Aftersales Team of the Year 2009 wywalczyła tymrazem ASO Sobiesław Zasada Bydgoszcz.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Autoryzowana stacja obslugi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017