Wyszukiwałeś:

Autoryzowany X

salon X

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Autoryzowany salon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

Nowy salon Nissana w Szczecinie

23 stycznia 2009 r. został otwarty kolejny autoryzowany salon Nissana. Nowyobiekt należący do firmy Polmotor znajduje się w Szczecinie przy ulicy Struga71.

 

Więcej serwisów i salonów Jaguara i Land Rovera

Dwie marki o brytyjskim rodowodzie na dobre zadomowiły się na Polskim rynku.Co więcej rozrastają się i zyskują stale powiększającą się grupęzadowolonych Klientów. Właśnie niedawno otwarty został kolejnyAutoryzowany Salon oraz Serwis marek Jaguar i Land Rover.

 

Land Rovera kupisz też w Bielsku-Białej

Sieć autoryzowanych salonów i serwisów marki Land Roverwzbogaciła się o kolejną stację. Tym razem auta tej marki o brytyjskimrodowodzie będzie można nabyć oraz serwisować w Bielsku-Białej.

 

Lexusa kupisz i we Wrocławiu

Z dniem 1 lipca swoją działalność uruchomił pierwszy nie tylko weWrocławiu, ale wręcz na całym Dolnym Śląsku, salon Lexusa. To dopieroósmy w skali całego kraju autoryzowany salon tej luksusowej marki.

 

Który salon okaże się najlepszy?

Już tylko pięć salonów samochodowych pozostało w organizowanym przezPolską Izbę Motoryzacji konkursie Auto Salon 2008. Zwycięzcę poznamy już 23listopada br.

 

Ruszył największy salon BMW i MINI

Do dyspozycji klientów oddany został największy w Polsce salondealerski marek BMW i MINI. Zlokalizowany w Warszawie salon firmy Inchcape Motorspełnia w 100% restrykcyjne wymogi koncernu BMW AG.

 

Najlepszy salon w Polsce

23 listopada, podczas uroczystej Gali Konwencji Polski DealerówSamochodów, przyznany został tytuł Auto Salon 2008 dla najlepszegoobiektu dealersko serwisowego w Polsce.

 

Nowy salon Suzuki w Katowicach

Z początkiem grudnia uruchomiony został nowy autoryzowany salon sprzedażymarki Suzuki. Firma MM Cars właściciel salonu wielomarkowego poszerzyłaswoją ofertę aut w Katowicach przy ul. Lotnisko 81.

 

Najnowocześniejszy salon i serwis Fiata

Firma Plichta wybudowała w Gdańsku najnowocześniejszy i największy salon iserwis dla marek Fiat i Fiat Professional w Polsce. Obiekt zlokalizowany jestprzy jednej z najważniejszych arterii Trójmiasta ObwodnicyTrójmiejskiej, przy zjeździe Gdańsk Szadółki.

 

Nowy warszawski salon Mazdy

W ubiegły weekend nastąpiło oficjalne otwarcie nowego, czwartego już punktudealerskiego Mazdy w Warszawie - Mazda Nivette.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Autoryzowany salon".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017