Wyszukiwałeś:

Autoryzowany X

salon X

. Znaleziono 357 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Autoryzowany salon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 357 wszystkich):

Dwa nowe salony Mitsubishi

Sieć autoryzowanych dealerów Mitsubishi w Polsce dynamicznie sięrozwija. W tym miesiącu otwarto dwa nowe salony zlokalizowane w Szczecinie iPłońsku.

 

Więcej serwisów i salonów Jaguara i Land Rovera

Dwie marki o brytyjskim rodowodzie na dobre zadomowiły się na Polskim rynku.Co więcej rozrastają się i zyskują stale powiększającą się grupęzadowolonych Klientów. Właśnie niedawno otwarty został kolejnyAutoryzowany Salon oraz Serwis marek Jaguar i Land Rover.

 

Land Rovera kupisz też w Bielsku-Białej

Sieć autoryzowanych salonów i serwisów marki Land Roverwzbogaciła się o kolejną stację. Tym razem auta tej marki o brytyjskimrodowodzie będzie można nabyć oraz serwisować w Bielsku-Białej.

 

Nowy salon Mitsubishi w stolicy

Wzrostowi sprzedaży aut Mitsubishi w Polsce towarzyszy intensywny procesrozwoju sieci dilerskiej. Nową autoryzowaną placówkę tej marki otwartowłaśnie w Warszawie. Stacja o nazwie Japan Motors powstała przy trasietoruńskiej w kompleksie Centrum Motoryzacyjnego Toruńska.

 

Ruszył największy salon BMW i MINI

Do dyspozycji klientów oddany został największy w Polsce salondealerski marek BMW i MINI. Zlokalizowany w Warszawie salon firmy Inchcape Motorspełnia w 100% restrykcyjne wymogi koncernu BMW AG.

 

Nowy salon Suzuki w Katowicach

Z początkiem grudnia uruchomiony został nowy autoryzowany salon sprzedażymarki Suzuki. Firma MM Cars właściciel salonu wielomarkowego poszerzyłaswoją ofertę aut w Katowicach przy ul. Lotnisko 81.

 

Nowy salon Mazdy w Radomiu

Wzrost sprzedaży samochodów Mazdy w Polsce sprzyja powstawaniu nowychsalonów. Od początku działalności marki w Polsce, od czerwca 2008 r.,nabywców znalazło już prawie 6 tys. samochodów. Liczbapunktów dealerskich wzrosła w tym okresie z 11 do 25.

 

Salon marki Lotus od września w Polsce!

We wrześniu tego roku w Warszawie nastąpi otwarcie pierwszego autoryzowanegosalonu sprzedaży brytyjskiej marki Lotus.

 

Dwa nowe salony Suzuki

Siec Autoryzowanych Salonów Suzuki Motor Poland rozszerzyła się o dwie nowe placówki. Jedna powstała w Warszawie, druga zaś w Koszalinie.

 

Pierwszy salon BMW w Kielcach

BMW ZK Motors jest pierwszym autoryzowanym salonem oraz serwisem bawarskiejmarki nie tylko w Kielcach, ale i w całym województwie świętokrzyskim.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Autoryzowany salon".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017