Wyszukiwałeś:

Autosan

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Autosan

Spróbuj też wyszukać: autosan bielsko biala jelcz autosan h6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Dębica - największa fabryka Goodyeara w Europie!

Zakład w Dębicy jest największym spośród 11 fabryk Goodyeara wEuropie i trzecim pod względem wielkości spośród 85 fabryk koncernu naświecie.

 

Autobusy dla małych i dużych

Wyniki sprzedaży roku 2005 potwierdziły pozycję Polskich Autobusów naautobusowym rynku: Autosan wyprodukował najwięcej autobusówogółem, Jelcz - najwięcej miejskich. Wreszcie, niemal już tradycyjnie,Autosan i Jelcz wyprodukowały autobusy szkolne dla Ministerstwa Edukacji wwyniku kolejnego wygranego przetargu.

 

Naziemne metro

W 2005 roku Autosan wyprodukował wspólnie z firmą Newag S.A. (dawniej ZNTKNowy Sącz S.A.) pociągi dla warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej. Zgodnie zumową zawartą w styczniu 2005 r. sześć elektrycznych zestawów trakcyjnych(czyli łącznie 18 pojedynczych nadwozi wagonowych) dostarczono do grudniaubiegłego roku.

 

Polskie Autobusy - oby tak dalej!

W 2005 roku Autosan i Jelcz sprzedały łącznie 391 autobusów. Polscy kliencikupili 225 autobusów marki Autosan i 132 pojazdy Jelcz, 34 autobusy trafiły doklientów zagranicznych. Dobrze dla spółki rozpoczął się 2006r. W dwóchpierwszych miesiącach sprzedano o 100% więcej autobusów niż w analogicznymokresie roku ubiegłego (wzrost z 32 do 69 sztuk).

 

Soliny na eksport

Najmłodsze dziecko sanockiej fabryki, czyli autobus Autosan H7-10MB Solinawzbudza coraz większe zainteresowanie za granicą. W momencie rozpoczęciaprodukcji seryjnej w kraju szwedzki klient wypożyczył na testy jedną Solinę.Testy wypadły tak pomyślnie, że już nie wróciła do Polski. Pochlebneopinie zaowocowały nowymi kontraktami.

 

Rośnie sprzedaż autobusów

Źle sprzedają się u nas tylko nowe auta osobowe. Boom panuje na rynkuautobusów. Tak wysokiej sprzedaży nie było od 2001 r.

 

Rośnie eksport i produkcja autobusów

W 2006 r. produkcja autobusów w Polsce osiągnęła poziom 3376 szt., to oponad 20% więcej niż w 2005 r. Motorem napędzającym produkcję jest rosnącyeksport, który w 2006 r. osiągnął pułap 2380 sztuk. Długoletnia tendencjawzrostowa w polskim eksporcie autobusów oraz inwestycje zagranicznych irodzimych producentów pozwalają przypuszczać, że produkcja będzie nadalrosnąć.

 

175 lat Autosanu

„175 lat tradycji to zobowiązanie do tworzenia wyrobów, które muszą okrok wyprzedzać produkty konkurencji. To solidność w działaniu, jakość wprodukcji i nowoczesność w projektowaniu. - Robić wszystko, co dobre dlaklienta, pracowników, fabryki i sprzyjać konkurencyjności naszych produktów- to dewiza, która towarzyszy wszystkim działaniom Autosanu” –Wiesław Wyżycki, Prezes Autosan S.A.

 

Nowe autobusy firmy Autosan na wiosnę

W odpowiedzi na zmieniające się wymagania rynku AUTOSAN S.A. w ostatnichlatach rozpoczął prace nad stworzeniem nowej rodziny autobusówmiędzymiastowych. Pierwszym przedstawicielem nowej rodziny autobusówAUTOSAN jest autobus A1213C Eurolider.

 

Autosan: nowe zamówienia ratują miejsca pracy

Fabryka Autosan z Sanoka po ciężkiej połowie roku zaczyna zdobywać corazwięcej zamówień na nowe autobusy. Dzięki temu wstrzymane zostałyzwolnienia w jednej z największych firm na Podkarpaciu. Pracę miało stracićponad 90 osób.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017