Wyszukiwałeś:

Autotec

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Autotec

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Zamiast mleczarni motoryzacja

Niemiecka firma Vorwerk Autotec zgodnie z umową zawartą we wrześniuubiegłego roku z władzami Brodnicy wybuduje kompleks produkcyjny. Nowa fabrykabędzie wytwarzać części gumowe i metalowe dla przemysłu samochodowego.

 

Targi samochodów użytkowych Autotec 2008

W dniach 4-8 czerwca 2008 już po raz dwunasty w Brnie odbędą sięMiędzynarodowe Targi Samochodów Użytkowych Autotec.

 

Kogo zobaczymy w Brnie?

Już dziś wiadomo, że w Brnie swoją najnowszą ofertę zaprezentuje siedmiunajwiększych europejskich producentów ciężarówek. Wśródnich nie zabraknie znanych czeskich marek, czyli Tatry i Avii.

 

Samochody użytkowe na targach AUTOSTRADA POLSKA

Ponad 800 wystawców z 26 krajów, 38 tys. metrówkwadratowych powierzchni wystawowych i co najmniej 2 tys. maszyn drogowych ibudowlanych, to tylko promil tego, co można było zobaczyć na czternastej jużedycji targów Autostrada Polska, które kończą się dzisiaj wKielcach.

 

Nowa gama Renault Kangoo Express

Po dziesięciu latach sprzedaży na rynek wchodzi odświeżona wersja RenaultKangoo Express. Dla zaspokojenia wszelkich potrzeb użytkownikówsamochód będzie dostępny również w wersji„krótkiej” o nazwie Kangoo Express Compact. Samochody będziemożna zobaczyć na rozpoczynających się 3 czerwca 2008r. targach AUTOTEC wBrnie.

 

BRNOSAFETY 2008 - o bezpieczeństwie na Targach AUTOTEC

Bezpieczeństwo – temat obecny w radio, telewizji, na pierwszych stronachgazet.  Statystyki wypadków pokazują, że problem bezpieczeństwana drogach wymaga stałej dyskusji . Targi Autotec są idealnym miejscem, aby otym porozmawiać.

 

Autotec 2008 - atrakcje i konferencje

Podczas rozpoczynających się już w przyszłym tygodniu targówpojazdów użytkowych Autotec w Brnie, obok prezentowanychsamochodów ciężarowych, dostawczych i różnychspecjalistycznych, odbędzie się sporo imprez towarzyszących -specjalistycznych konferencji i atrakcji dla zwiedzających.

 

Targi Autotec 2008 rozpoczęte

W czeskim Brnie, w dniu wczorajszym dniem prasowym, rozpoczęły się targisamochodów użytkowych Autotec 2008. Od dziś do niedzieli (4-8.06) targiotwarte będą dla publiczności.

 

AUTOTEC, czyli co się działo w Brnie

Targi AUTOTEC nie były miejscem światowych premier motoryzacyjnych, niemniejjednak producenci samochodów ciężarowych i dostawczych nie zawiedliprezentując swoje najlepsze produkty. Na powierzchni kilku gigantycznych halwystawiła się cała samochodowa, światowa czołówka. Cozaprezentowali, o tym poniżej.

 

Targi Autotec 2008 - raport

AUTOTEC to największe targi samochodów użytkowych w Europie Środkowej,zapisane w prestiżowym kalendarzu wystaw O.I.C.A. Wystawcy tegorocznej edycji,która odbywała się od 4 do 8 czerwca, zapełnili 10 pawilonówCentrum Wystawienniczego w Brnie i większość zewnętrznej powierzchniwystawienniczej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017