Wyszukiwałeś:

Avensis

. Znaleziono 119 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Avensis

Spróbuj też wyszukać: accord avensis wymiary avensis spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 119 wszystkich):

Lifting Toyoty Avensis

Po czterech latach od momentu wprowadzenia Toyoty Avensis do sprzedaży autodoczekało się pierwszego, drobnego faceliftingu. Premiera odświeżonegomodelu odbędzie się końcem maja na Salonie Samochodowym w Madrycie.

 

Toyota: Wady w Corolli, Avensis i Prius

W wybranych modelach aut Toyota Avensis, Corolla i Prius mogą wystąpić wadyukładu kierowniczego - poinformował Prezesa UOKiK przedstawiciel producenta.Na polski rynek trafiło prawie 9000 takich aut.

 

Toyota Avensis kombi: Ave-nsis!

Segment aut klasy średniej należy w Europie do jednego z najpopularniejszych.Nic więc dziwnego, że prężnie rozwijająca się Toyota również natym poletku motoryzacji postanowiła zaznaczyć swoją gotowość do walki zpozostałymi producentami. W starciu z nimi, z udanym zresztą skutkiem, pomagajej model Avensis.

 

Całkiem nowy Avensis

Zagraniczni reporterzy magazynu 'Auto Express' przyłapali podczas testów wNiemczech nową Toyotę. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że mamy doczynienia z zamaskowaną Corollą, ale tak jednak nie jest. Pod nadwoziemukrywają się bowiem podzespoły, które zostaną użyte w nowej generacjiToyoty Avensis.

 

Nowy Avensis i nie tylko

Tegoroczna wystawa motoryzacyjna w Paryżu będzie miejscem trzech ważnych dlaToyoty premier światowych. Z całą pewnością jednak największymzainteresowaniem zwiedzających powinna cieszyć się nowa generacja modeluAvensis.

 

Nowy Avensis od 71.500 zł

Do polskich salonów Toyoty wjeżdża właśnie najnowsza, trzecia jużgeneracja modelu Avensis. Auto dostępne będzie od 71.500 zł w przypadkuwersji sedan, zaś za wersję kombi trzeba będzie zapłacić 3 tys. złwięcej.

 

Nowa Toyota Avensis w Polsce + [VIDEO]

Trzecie wcielenie samochodu, który tym razem został zaprojektowany,stylizowany i wyprodukowany w Europie wjechał właśnie do Polski i zaczynaszturm na segment D. Nowa Toyota Avensis jest już dostępna w salonach od71.500 złotych.

 

Euro NCAP: Pierwsze testy wg nowych kryteriów

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami w lutym opublikowane zostały wynikitestów zderzeniowych pierwszej grupy aut ocenianych już według nowegosystemu. Na pierwszy ogień poszły Citroen C3 Picasso, Mazda 6, MitsubishiLancer, Subaru Impreza oraz dwie Toyoty: Avensis oraz iQ.

 

Nowy Avensis hitem rynkowym

Toyota Avensis nowej generacji, która w Polsce zadebiutowała w styczniubr., dość szybko stała się jednym z tegorocznych hitów sprzedażowychnaszego rynku. Nie tylko lideruje w swoim segmencie, ale także po pierwszymkwartale roku znalazła się w czołówce wszystkich oferowanych na rynkumodeli.

 

Toyota Avensis: Krok ku lepszemu

Lepsze jest wrogiem dobrego - czy ta sentencja autorstwa Woltera potwierdzi sięrównież w przypadku Toyoty? Nowy Avensis jest bowiem w wielu elementachznacznie lepiej dopracowany od swojego poprzednika. Pamiętając jednak o tym,że poprzednik nieźle się sprzedawał, czy więc paradoksalnie zmiany nalepsze nie wpłyną w ogólnym rozrachunku na niekorzyść?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017