Wyszukiwałeś:

Aventador X

J X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Aventador J

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Cóż to był za rok!

Przełom roku to czas na chwilę refleksji, by na spokojnie usiąść i podsumować miniony rok. W przeciągu 12 miesięcy w świecie motoryzacji wydarzyło się wiele i nie mogliśmy narzekać na nudę. Producenci aut postarali się, aby zasypywać nas nowościami i ciekawymi informacjami, dotyczącymi nowych jak i przyszłych modeli. Rok 2011 przyniósłrównież wydarzenia smutne i te, które powodowały, że wświecie czterech kółek robiło się nerwowo. Przejrzeliśmy kalendarzi wybraliśmy te fakty z 2011 roku, które dla nas są najważniejsze lubpo prostu najciekawsze. Oto przed Wami alfabet A.D. 2011.

 

Nie będzie silników turbo doładowanych w Lamborghini

Szef Lamborghini, Stephan Winkelmann zapowiedział, że włoski producent autnie będzie wyposażał swoich silników w turbodoładowanie. Na razie nie będzie.

 

Oto najnowsze Ferrari F12berlinetta!

Tak więc wszystko stało się jasne. Kurtyna opadła i Ferrari odsłoniło swój najnowszy model, następcę 599GTB. Pani i Panowie oto przed Wami Ferrari F12berlinetta!

 

Lamborghini Aventador J: Takiego kabrioletu nikt się nie spodziewał

O tym, że Lamborghini zaprezentuje otwartą wersje Aventadora w Genewie mówiło się juz od dawna. Jednak nikt chyba nie spodziewał się tak radykalnie zmienionego samochodu. Oto przed Wami Lamborghini Aventador J.

 
 

Znamy zwycięzców WCOTY!

Wszystko stało się jasne. Jury skończyło obradować, a my poznaliśmy zwycięzców plebiscytu World Car of th Year. Sprawdźcie czy wyniki zaskoczyły, czy może jednak można było się spodziewać takiego obrotu sprawy.

 

Czy świat ujrzy czteromiejscowe Lamborghini?

W niedalekiej przyszłości zobaczymy nowe modele, które pojawią się w gamie aut z Sant'Agata. Urus i następca Gallardo są pewne, ale co z czteromiejscowym bykiem?

 

Specjalne Lamborghini na 50-te urodziny

W przyszłym roku legendarna marka Lamborghini będzie obchodzić swoje 50-teurodziny. Aby uczcić ten fakt producent aut z Sant'a Agata zamierzaprzedstawić światu nowy, jubileuszowy model.

 

Lamborghini: Aventador pręży muskuły w Miami

Jeśli rozmawiamy o kabrioletach to nikt nie zaprzeczy, że te samochody najlepiej prezentują się w letnim klimacie. Jeśli rozmawiamy o kabrioletachz najwyższej półki to dla nich naturalnym środowiskiem powinno byćMonte Carlo czy też Miami.

 

Lamborghini Aventador LP 750-4 SV - wariacja od Vitesse AuDessus

Brytyjski tuner Vitesse AuDessus chwali się swoim najnowszym projektem nabazie Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce. Motyw przewodni -włókno węglowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Aventador J".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017