Wyszukiwałeś:

Aveo

. Znaleziono 92 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Aveo

Spróbuj też wyszukać: aveo drzwi chevrolet aveo aveo 2011

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 92 wszystkich):

Chevrolet Aveo: Ambitny typ

Chevrolet Aveo - Internetowy Samochód Roku 2004 trafił do testówredakcji Mojeauto.pl. Cieszące się bardzo dużym zainteresowanieminternautów auto miało szansę wykazać się w rzeczywistości.

 

Chevrolety Aveo wyjadą z FSO

Od jesieni 2007 roku Aveo, mały czterodrzwiowy sedan Chevroleta produkowanybędzie w zakładzie FSO w Warszawie. Całkowicie nowe wersje – trzy- ipięciodrzwiowy hatchback – będą również powstawać w tym zakładzieod połowy 2008 roku. Chevrolety produkowane w Polsce trafią na rynekeuropejski.

 

Chevrolet Aveo: Amerykański sedan z Korei

Małe sedany powoli stają się coraz bardziej popularne. W końcu zaprzystępną cenę dostaniemy całkiem przestronne auto z pojemnym bagażnikiem.Sprawdziliśmy, czy cechy te odnajdziemy także i w testowanym Chevrolecie Aveoi czy są to jedyne zalety tego auta?

 

"Polskie" Aveo we Frankfurcie

Już za niespełna miesiąc, na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie odbędziesię światowa premiera nowej generacji Chevroleta Aveo. Na Żeraniu trwająjuż ostatnie przygotowania przed rozpoczęciem jego seryjnej produkcji.

 

Aveo z Żerania już w listopadzie

Pierwszy egzemplarz Chevroleta Aveo wyprodukowany w fabryce FSO na Żeraniu,zjedzie z taśmy produkcyjnej 6 listopada, w rocznicę założenia fabryki. Dokońca roku przewidywalnie fabrykę opuści 4 tys. samochodów tej marki a wkolejnym roku około 70 tys.

 

Aveo przyszłością dla FSO?

Na początku listopada bieżącego roku a zakładach FSO na Żeraniu oficjalnierozpoczęto produkcję Chevroleta Aveo sedan. To jednak nie koniec planówzwiązanych z tym modelem. W 2010 roku prawdopodobnie rozpocznie takżeprodukcję kolejnej generacji Aveo.

 

Trzydrzwiowe Aveo z Żerania

Podczas gdy w marcu na rynku pojawi się już nowe Aveo w wersjipięciodrzwiowej, na wystawie w Genewie po raz pierwszy zaprezentowany zostanieChrevrolet Aveo w odmianie trzydrzwiowej.

 

Chevrolet Aveo 3d - pierwsza jazda

Wrocław i jego okolice były miejscem europejskiej prezentacji małegoChevroleta Aveo w wersji trzydrzwiowej, którego produkcja odbywa się naŻeraniu, a ceny rozpoczynają się od 33.850 zł.

 

Produkcja Aveo w Polsce to nie przypadek

Decyzja o produkcji Chevroleta Aveo w naszym kraju jest przede wszystkimczęścią strategii General Motors, związanej z rozwojem w Europie Środkoweji Wschodniej. Jednak trzeba dodać, że stanowi ona także nawiązanie doprzedwojennej współpracy Chevroleta z Polską.

 

138-konny Chevrolet Aveo RS

Na zaczynającej się już w przyszłym tygodniu wystawie motoryzacyjnej wDetroit General Motors zaprezentuje Chevroleta Aveo RS. Niestety, będzie totylko wersja koncepcyjna, która być może pojawi się dopiero wraz znową generacją tego modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017