Wyszukiwałeś:

Axor

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Axor

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Axor z systemem Telligent

ciągniki siodłowe Mercedes-Benz Axor dostępne są również z systememstabilizacji jazdy Telligent w wyposażeniu dodatkowym. Układ ten sprawdza sięjuż od kilku lat w modelu Actros, a w sektorze samochodów osobowych znany jestpod nazwą ESP (system stabilizacji toru jazdy). Efektem jego działania jestznaczne zmniejszenie ryzyka wypadków.

 

600 Mercedesów do Pragi

Przedsiębiorstwo EvoBus GmbH otrzymało z Czech zamówienie na ponad 600międzymiastowych autobusów Mercedes-Benz Intouro. Pojazdy będą dostarczaneprzez najbliższe pięć lat.

 

Mercedes-Benz bije rekord sprzedaży... w Brazylii

Mercedes-Benz zanotował historycznie dużą, miesięczną sprzedażsamochodów ciężarowych w Brazylii. W maju br. sprzedaż wyniosła 1010jednostek i jest to najwyższy wynik do tej pory.

 

„BlueTec Eco” – eko-inicjatywa Daimlera

Mercedes-Benz Trucks podczas Międzynarodowych Targów SamochodówUżytkowych IAA 2008 zaprezentował  założenia strategii na rzeczpoprawienia ekonomiczności transportu. Celem inicjatywy „BlueTecEco” jest wsparcie przewoźników w ich codziennej działalności wstopniu, jaki jest technicznie możliwy do osiągnięcia.

 

Nowa nawigacja dla ciężarowych Mercedesów

Dla Mercedesów z serii Atego, Axor i Actros przygotowano nowy fabrycznysystem nawigacji. Zawiera on mapy 26 krajów europejskich i oferuje 15wersji językowych. Nowa nawigacja jest dopasowana do indywidualnychparametrów pojazdów użytkowych. Zawiera min. dane oograniczeniach na trasie związanych z dopuszczalną masą, wysokości iszerokości pojazdów, a także o specjalnych trasach dlasamochodów ciężarowych w miastach.

 

Pierwszy salon ciężarowych Mercedesów Zasady w Małopolsce

Sobiesław Zasada w ramach swojej spółki Sobiesław ZasadaKraków właśnie uruchomił pierwszą w regionie stacjędealersko-serwisową dedykowaną pojazdom ciężarowym Mercedes-Benz.

 

Milionowy Mercedes-Benz w Brazylii

Mercedes-Benz do Brasil sprzedał milion samochodów ciężarowychMercedes-Benz od czasu rozpoczęcia produkcji w 1956 roku. Ten wyjątkowy rekordzostał uświetniony wprowadzeniem na rynek limitowanej jubileuszowej serii Axor2544.

 

Ciężarowy Mercedes-Benz utrzymuje pozycje

Mimo wyjątkowo trudnej sytuacji w branży transportowej, Mercedes-Benzutrzymał dobrą pozycję na rynku samochodów ciężarowych o dmcpowyżej 6 t i zwiększył udziały rynkowe o 3% (do 16,9%) okopując siębezpiecznie na trzecim miejscu. Firma szczególnie cieszy się ze wzrostuudziałów w rynku ciągników siodłowych o 4% do poziomu 13,3,%.

 

Mercedes rozszerza gamę ciężarówek spełniających normę EEV

Norma EEV (Enhanced Environmentally Friendly Vehicle) zakłada poziom emisjicząstek stałych o jedną trzecią niższy niż określony już i takrygorystycznym limitem normy Euro 5. Od lipca 2010 w rozszerzonej oferciesamochodów ciężarowych znajdą się stopniowo kolejne modelepojazdów Mercedes-Benz Actros, Axor i Atego określonych klas mocy,wyposażane w technologię EEV.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017