Wyszukiwałeś:

Azure

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Azure

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Następne cabrio Bentleya

W przyszłym roku do sprzedaży trafią dwa luksusowe kabriolety marki Bentley.Po niedawno zaprezentowanym modelu Azure, teraz producent przedstawił pierwszeinformacje o modelu Continental GTC.

 

Bentley Arnage: Waga lekka

Producent luksusowej marki Bentley jest w trakcie rozwoju nowej, ultra-lekkiejkonstrukcji nadwozia dla swojej luksusowej limuzyny - modelu Arnage w wersjisedan. Nowa generacja ma być jednocześnie konkurencyjna dla modeli Rolls-RoycePhantom i Maybach.

 

Nowy Bentley w produkcji

Po tym jak producent luksusowych samochodów marki Bentley wprowadził narynek model Azure, do zestawienia dołączy model Continental GTC. Jest to jużdrugi samochód ze składanym dachem wprowadzony od początku tego roku.

 

Na celowniku: Bentley Havana Coupe

Bentley przygotowuje się do odsłony modelu Arnage w wersji nadwoziowej Coupe.Mimo że premiera samochodu została przewidziana na przyszły rok już terazodbywają się wzmożone testy nowego, luksusowego modelu.

 

Pierwszy Bentley sprzedany

Luksusowa, brytyjska marka Bentley oficjalnie na polskim rynku działawłaściwie dopiero od kilku dni, a już ma na swoim koncie pierwszy sukces wpostaci sprzedanego jednego auta.

 

Urodziny V8-ki Bentleya

W tym roku mija pięćdziesięciolecie wprowadzenia legendarnego silnika V8 wsamochodach marki Bentley. Trudno uwierzyć, ale wiekowa już konstrukcja przezwszystkie lata egzystencji nie przeszła wielu rewolucyjnych zmian, a dzisiejszawersja silnika jest niemal identyczna z pierwowzorem.

 

Najwięksi truciciele

Emisja dwutlenku węgla, jeszcze parę lat temu, mało ważny składnik danychtechnicznych pojazdu, dzisiaj przybiera bardzo mocno na znaczeniu. Jużniedługo będzie nawet decydował o racji bytu samochodu na rynku.Przedstawiamy oto listę największych "trucicieli" jakie mająjeszcze okazję poruszać się po drogach.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017