Wyszukiwałeś:

B X

seria X

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: B seria

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

BMW seria 3: 320km w 320d

Późnoletnie popołudnie w warszawskim centrum jest niemal jak sennybr>koszmar kierowcy. Tysiące samochodów wokół, niemal zero ruchu,br>widoczny naocznie gorąc jeszcze przypiekającego letniego słońca ibr>oparów z rur...horror automaniaka.

 

BMW seria 1: Przyjemny kompakt

BMW bardziej utożsamiane jest ze statecznymi limuzynami, niż z kompaktowymibr>modelami. BMW seria 1, które debiutowało jesienią 2004 r., wydaje siębr>łamać te stereotypy. Czy jednak z dobrym skutkiem dla image'u marki?

 

BMW seria 3 Touring: Oryginalnie uniwersalne

Stare porzekadło mówi, że jeśli coś służy do wszystkiego, to jestbr>do niczego. Ciekawe tylko jak autor tych słów odniósłby się dobr>swojej tezy po przejażdżce nowym BMW seria 3 Touring, który kilka dnibr>temu trafił na testy do naszej redakcji.

 

Bardzo długa seria 5

Specjalnie przeprojektowana BMW seria 5 z wydłużonym o 140 mm rozstawem osibr>została przygotowana niestety wyłącznie z myślą o chińskim rynku.

 

'Apetyczne' nowości BMW

Przez żołądek do serca. Ta legendarna już zasada sprawdza siębr>również w motoryzacji. BMW wprowadzając na nasz rynek nowe generacjebr>swoich czterech flagowych modeli (Seria 1, 5, X5, 3 Cabrio) postanowiłobr>przyprawić wizualny kunszt swoich maszyn odpowiednio wyszukaną oprawąbr>smakową.

 

BMW seria 5: Stonowany bajerant

Nawet jeśli samochody marki BMW różnie się niektórym kojarzą,br>to z pewnością nie model BMW 530xd. Dyskretny luksus i niesamowity komfortbr>połączone z właściwościami jezdnymi to mieszanka, na którą niewielubr>może sobie pozwolić.

 

Brytyjski "drapieżnik" w Polsce [video]

Segment w klasie średniej premium był jak dotąd zdominowany główniebr>przez niemieckich graczy. Przez długi czas brytyjski Jaguar, borykający się zbr>coraz większymi problemami, zachowując styl jednak odstawał technicznie swoimbr>modelem S-Type. Po dekadzie przyszedł wiatr zmian i oto nadchodzi era Jaguarabr>XF, który właśnie wjechał na polskie salony.

 

VW Golf: Druga generacja była najlepsza

Najlepszy Volkswagen Golf wszech czasów, to Golf drugiej generacji,br>który pojawił się na rynku w 1983 roku. Przynajmniej tak sądząbr>użytkownicy zagranicznego portalu społecznościowego Motor Talk. Wbr>przeprowadzonej wśród internautów ankiecie 1/3 z nich (ok. 4600br>osób) wskazała właśnie na tą właśnie serię kompaktowegobr>bestsellera koncernu z Wolfsburga.

 

Polska premiera flagowego BMW + [VIDEO]

We wtorkowy wieczór w Warszawie, na Torwarze, w towarzystwie zebranychbr>przedstawicieli świata mediów, biznesu oraz artystów odbyła siębr>polska premiera najbardziej luksusowej ze wszystkich limuzyn bawarskiegobr>koncernu. BMW serii 7 emanuje luksusem, elegancją, dynamiką, a przy tym pełnebr>jest innowacyjnych rozwiązań.

 

Nowe BMW Seria 3 już w testach

Nowe generacje modeli BMW będą stylistycznie orientować się w stronębr>projektu Concept CS. Jednym z pierwszych aut zaprojektowanych w oparciu o nowąbr>drogę dizajnu, będzie przyszła generacja BMW Serii 3, której debiutbr>przewidziano na początek 2012 rok.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "B seria".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017