Wyszukiwałeś:

B X

seria X

. Znaleziono 529 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: B seria

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 529 wszystkich):

Wszystko o samochodach Mazda B-seria

Mazda BT-50 to kolejny przedstawiciel serii B, czyli dużych pickupów japońskiej marki, których sprzedaż od momentu debiutu rynkowego przekroczyła już 3 mln egzemplarzy. Mazda BT-50 światową premierę miała na targach w Bangkoku w 2006 roku, zaś na europejski rynek trafiła po wystawie w Paryżu jesi...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

3-milionowy BMW serii 3

Wczoraj z taśmy montażowej fabryki BMW w Regensburgu zjechał już 3-milionowybr>egzemplarz BMW serii 3 obecnej generacji - M3 Cabrio.

 

BMW seria 1: Przyjemny kompakt

BMW bardziej utożsamiane jest ze statecznymi limuzynami, niż z kompaktowymibr>modelami. BMW seria 1, które debiutowało jesienią 2004 r., wydaje siębr>łamać te stereotypy. Czy jednak z dobrym skutkiem dla image'u marki?

 

BMW seria 3 Touring: Oryginalnie uniwersalne

Stare porzekadło mówi, że jeśli coś służy do wszystkiego, to jestbr>do niczego. Ciekawe tylko jak autor tych słów odniósłby się dobr>swojej tezy po przejażdżce nowym BMW seria 3 Touring, który kilka dnibr>temu trafił na testy do naszej redakcji.

 

Mercedes wypuszcza Klasę B F-CELL

Mercedes-Benz wypuszcza na rynek pierwszą serię samochodów z ogniwembr>paliwowym: Klasę B F-CELL. Ten przyjazny dla środowiska model zasilanybr>elektrycznie charakteryzuje się cechami zbliżonymi do 2-litrowego silnikabr>benzynowego i jest w pełni przystosowany do codziennego użytku.

 

Nowe BMW Seria 3 już w testach

Nowe generacje modeli BMW będą stylistycznie orientować się w stronębr>projektu Concept CS. Jednym z pierwszych aut zaprojektowanych w oparciu o nowąbr>drogę dizajnu, będzie przyszła generacja BMW Serii 3, której debiutbr>przewidziano na początek 2012 rok.

 

BMW Seria 3: Warto

5 Na poparcie moich ocen dodatnich. Bardzobr>dobrze się prowadzi, słucha się wszelkich uwag kierowcy. Zarówno przybr>spokojnej jak i bardziej agresywnej jeździe. Podróżuje po drogach Wielkiejbr>Brytanii, także niektóre elementy oceny mogą się różnić, poniew...

 

BMW Serii 4: Nie przejedziesz obojętnie!

Kiedy BMW ogłosiło nową filozofię nazewnictwa, pojawiły się szybko głosybr>krytyki. Przede wszystkim, że jest to niepotrzebne, że modele nie będą siębr>w odpowiednim stopniu wyróżniać oraz, że ciężko będzie siębr>przyzwyczaić. Nic bardziej mylnego. BMW Serii 4 odjechało swoim najbliższymbr>konkurentom o najmniej jedną długość w wielu kwestiach. Jakich? Czas siębr>przekonać. 

 

2 miliony egzemplarzy BMW Serii 1

BMW świętuje duży sukces swojego kompaktowego modelu - już 2 milionybr>klientów wybrało Serię 1 z cennika bawarskiej marki.

 

Nowe BMW Serii 7 wystartowało!

Maszyny w fabryce BMW w Dingolfing ruszyły - produkcja szóstej generacjibr> największej limuzyny marki rozpoczęta. Nowe BMW Serii 7 jest lżejsze, br>bardziej komfortowe, oszczędniejsze i lepiej wyposażone.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "B seria".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017