Wyszukiwałeś:

BAC

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: BAC

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Opel Meriva: Przyczajona do skoku

Oferta Opla w segmencie minivanów jest niezwykle interesująca. Odmalutkiej Agili, po największą Zafirę. A w środku plasuje się Meriva,wydawać by się mogło, idealna propozycja dla rodzin.

 

Renault Koleos: zapowiedź SUV-a

Zaprezentowany na targach w Paryżu koncepcyjny Renault Koleos jest zapowiedziąpojazdu o napędzie 4x4, którym francuski koncern chce wejść do nowegosegmentu już w pierwszym półroczu 2008 r.

 

Honda Civic Hybrid: Auto przyszłości?

Wprawdzie elektryki we współczesnych samochodach co niemiara, to jednakwciąż za napęd odpowiedzialne są przeważnie silniki spalinowe. Czytechnologia hybrydowa ma szansę zrewolucjonizować motoryzację? Sprawdziliśmyna przykładzie Hondy Civic Hybrid.

 

Koszmar pirata drogowego

Zanim w naszym kraju zobaczymy podobny radiowóz, upłynie jeszcze dużo wody wWiśle. Nasi zachodni sąsiedzi już teraz nie muszą się obawiać, żektokolwiek zdoła zadrwić z policyjnego patrolu, bowiem w ramach specjalnegoprogramu, niemieckie służby porządkowe otrzymały prawdziwy postrachprzestępców, którego prędkość maksymalna wynosi 362 km/h.

 

Koreańska wizja przyszłości

Producenci motoryzacyjni lubują się w projektowaniu modeli koncepcyjnych,które tak naprawdę nie mają większych szans na trafienie do sprzedaży.Jednym z takich aut jest zaprezentowany na targach w Los Angeles Hyundai HCD 10Hellion.

 

Sportowa klasa C

Konkurencja w postaci BMW Serii 1 Coupe może już zacząć się bać. Koncernze Stuttgartu powoli kończy prace nad swoim modelem, który dołączy dozestawienia klasy C. Zamaskowana wersja Sport Coupe została przyłapana najednej z niemieckich ulic, ujawniając kolejne detale.

 

Nowy Citroen C5: O klasę wyżej

Jeszcze niedawno klienci zainteresowani kupnem większego sedana marki Citroenmieli nie lada problem. Model C5 odstawał nieco chociażby od konkurencji zNiemiec, natomiast wyższy C6 był już zbyt awangardowy i drogi. Nowy Passat,Mondeo, a nawet Laguna mogą zacząć się bać, bo właśnie pojawił się nowyCitroen C5.

 

Gliwice: Związkowcy chcą pomocy rządu

Załoga gliwickiego zakładu General Motors Manufacturing Poland zaczyna baćsię o przyszłość fabryki. W związku z planami zamknięcia kilkuzakładów należących do koncernu, związkowcy oczekują na pomocpolskiego rządu, która ma zapewnić utrzymanie miejsc pracy w Gliwicach.

 

Kryzys? Na zdrowie!

Już blisko od roku globalny kryzys finansowy niepodzielnie rządzi w mediach.Ekonomiści przerzucają się czarnymi wizjami braku rządowej odpowiedzi naspowolnienie gospodarcze a analitycy prezentują kolejne pesymistyczne dane.Mało kto jednak zwraca uwagę, że kryzys niesie za sobą także pozytywneskutki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017