Wyszukiwałeś:

BMW X

M X

Performance X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: BMW M Performance

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Saab 9-3: Turbo-odrzutowiec

Jako że obecny tydzień testów zostanie uwieńczony dniem ŚwiętegoMikołaja, który nieodłącznie kojarzy się z dzieciństwem, wartoodbyć małą sentymentalną przejażdżkę. Będąc dzieckiem, chyba jak każdybyłem zafascynowany maszynami latającymi. Gdy nieco podrosłem, zobaczyłem nasrebrnym ekranie popisy grupy Saab Performance Team. Od tamtego momentu mojezainteresowanie z Gripena przeniosło się na inny produkt firmy SvenskaAeroplan AtkieBolag. Był to Saab 9-3. Jednak co ma piernik do wiatraka?

 

BMW X5 i X6 z w rodzinie M!

m>BMWm> zaprezentowało pierwsze zdjęcia oraz szczegółowe informacje natemat swoich dwóch SUV-ów - X5 oraz X6, które po razpierwszy dołączyły do rodziny M. Oficjalna premiera już w tym tygodniu nawystawie w Nowym Jorku.

 

Dla kogo tytuł World Car of the Year 2010?

Ruszyła szósta edycja plebiscytu na światowy samochód roku.Znana jest już lista kandydatów do tytułu World Car of the Year 2010,którzy teraz poddawani będą intensywnym testom drogowym przez gronojurorów. Na zwycięzcę przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.Wyniki zostaną bowiem ogłoszone 1 kwietnia przyszłego roku podczas wystawysamochodowej w Nowym Jorku.

 

BMW 1 z xDrive

Jeden z czytelników portalu worldcarfans przyłapał na drodze doMonachium podejrzanie wyglądające m>BMWm> Serii 1. Prawdopodobnie był toegzemplarz wyposażony w napęd xDrive.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "BMW M Performance".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017