Wyszukiwałeś:

BS4

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: BS4

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Brilliance - pierwsza chińska marka w Europie

Brilliance Jinbei Automobile jest pierwszą chińską marką samochodową,która zaprezentowała swoje modele podczas targów motoryzacyjnychw Genewie.

 

Brilliance w Czechach

Najprawdopodobniej już na początku przyszłego roku u naszych południowychsąsiadów będzie można nabyć samochody chińskiej marki Brilliance.

 

Co, za ile?

Salon samochodowy w Genewie jak każda tego typu impreza motoryzacyjna jestmiejscem wielu światowych premier nowych modeli koncepcyjnych ale przedewszystkim także aut, które jedną połową stoją na salonowychwybiegach, a drugą już w salonach sprzedaży. Przy okazji tegorocznej edycjiszwajcarskich targów podpytaliśmy kilku producentów jakwyceniają swoje najnowsze produkty.

 

Pininfarina po chińsku

Na rozpoczynającej się w najbliższą niedzielę wystawie samochodowej wPekinie zadebiutują trzy modele, które w ciągu kilku najbliższych latmają pojawić się w sprzedaży także i w Europie. Ich wspólnymmianownikiem jest to, że zostały zaprojektowane i stworzone przezPininfarinę.

 

Kolejne katastrofalne crash-testy chińskiego auta

Kolejny test zderzeniowy chińskiego modelu i kolejny katastrofalny niemalwynik. Tym razem ADAC przetestowało według nowych  kryteriówśredniej wielkości sedana Brilliance BS4. Końcowy rezultat - zero gwiazdek.

 

Brilliance: Z BS4 nie jest tak źle

Chiński koncern motoryzacyjny Brilliance broni się przeciwko bardzo słabymwynikom, jakie uzyskał model BS4 w testach zderzeniowych przeprowadzonych przezADAC.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017