Wyszukiwałeś:

BT X

50 X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: BT 50

Spróbuj też wyszukać: Mazda bt 50

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Nowości Mazdy w Paryżu

Na targach motoryzacyjnych, które już niedługo odbędą się w Paryżu, Mazdazamierza zaprezentować kilka nowości. Jedną z nich będzie oczekiwany już oddłuższego czasu samochód sportowo-rekreacyjny o nazwie CX-7.

 

Mazda BT-50

Pickupy Mazdy serii B cieszą się na całym świecie dużą popularnością.Łącznie sprzedanych zostało już ponad 3 mln egzemplarzy, w tym ok. 110 tys.w Europie. Następcą tej serii jest wprowadzana właśnie do sprzedaży naStarym Kontynencie Mazda BT-50.

 

Ford Ranger nadjeżdża

Moda, przepisy podatkowe, użyteczność to chyba główne powody rosnącej wniesamowitym tempie popularności pickupów na naszym rynku. Do walki o udziaływ tym segmencie niedługo włączy się i Ford ze swoim nowym Rangerem, którymwłaśnie mieliśmy możliwość pokonać pierwsze kilometry w norweskiejscenerii.

 

Actyon Sports, L200, Navara, Ranger: Bitwa pickupów

Pick-upy. Jeszcze kilka lat temu samochody tak rzadko spotykane na polskichdrogach, jak banany i mandarynki w sklepach w czasach realnego socjalizmu.Obecnie przeżywają boom popularności w naszym kraju, głównie zasprawą możliwości odliczenia pełnego podatku VAT przy zakupie.Sprawdziliśmy, co jeszcze są w stanie zaoferować auta z paką. Na tapecieMitsubishi L200, Nissan Navara, Ford Ranger i Ssangyong Actyon Sports

 

Obiecujący debiut Mazdy

Po kilku latach nieobecności na polski rynek powróciła Mazda.Oficjalnie, bo przez cały czas istniała sieć sprzedaży, gdzie można byłonabyć auta tej japońskiej marki. Pierwsza "oficjalna" obecność wrankingach Top Ten mojeauto.pl wypadła nieźle, choć z pewnością oczekiwaniasą jeszcze większe.

 

Mazda BT-50 po liftingu

Są pickupy, których przeznaczeniem jest głównie ciężka praca,są i takie, które przede wszystkim mają ładnie wyglądać i wktórych można się pokazać. Mazdę BT-50 z pewnością można zaliczyćdo tej pierwszej grupy, choć po liftingu także stała się nieco bardziejatrakcyjna.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "BT 50".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017