Wyszukiwałeś:

Bank X

swiatowy X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bank swiatowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Wątek na forum: Ekologia kontra drogi

Podziekujmy panu Wajrakowi z GW ktory rozpetal histerie z obwodnica Augustowa, czym zachecil innych eko-oszolomow do aktywnosci. Unia nam daje kase, ale stawia warunki nie do przejscia. Popatrzcie, ze drogi budowane z kredytow z EBOR-u, Banku Swiatowego i naszych srodkow budzetowych sa duzo spraw...

 

100 mln euro z BŚ na polskie drogi

W dniu wczorajszym, 26 kwietnia w Biurze Banku Światowego w Warszawie odbyłasię uroczystość podpisania umowy pożyczkowej na kwotę 100 mln europomiędzy Rządem Polskim a Bankiem Światowym dla sfinansowania DrugiegoProjektu Utrzymania i Rehabilitacji Dróg.

 

Obwodnice 2002-2003

Rząd kontynuuje ogłoszony z początkiem 2002 r Program Budowy DrógKrajowych i Autostrad. Jednym z założeń Programu jest budowa obwodnicmiejskich w ciagach dróg krajowych. Środki na ten cel GDDKiA otrzymuje zkrajowego budżetu, funduszy pomocowych UE, kredytów EBI i BankuŚwiatowego.

 

Bezpieczna Flota

7 lutego, w siedzibie Banku Światowego, Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego opublikowało pierwszy w Polsce przewodnik "Bezpieczna Flota -standardy bezpieczeństwa w zarządzaniu samochodami służbowymi".

 

Kredyt na Renault i Dacię

RCI Bank Polska S.A. rozszerzył swoją ofertę o produkty finansowe na zakupsamochodów marki Renault oraz Dacia zarówno dla klientówindywidualnych, jak i przedsiębiorców.

 

Rozmawiali o sytuacji przemysłu motoryzacyjnego

Spadek popytu za granicą, cena pieniądza na rynku, dostępność dozewnętrznego finansowania oraz sztywne prawo pracy, to w opinii wiceministragospodarki Adama Szejnfelda główne problemy, jakie mogą mieć wpływ nasektor polskiego przemysłu motoryzacyjnego w dobie kryzysu na światowychrynkach.

 

Polska tygrysem transportu

Według Banku Światowego Polska jest liderem  Europy Środkowo-Wschodniejw branży transportowej. A to oznacza większa wydajność, niższe koszty iwiększy wzrost gospodarczy podał serwis wyborcza-biz.

 

Przychody z fotoradarów mają zasilać Krajowy Fundusz Drogowy

Sejm ma zająć się poselskimi propozycjami zmian w przepisach, którezakładają, że przychody z mandatów będą trafiały do KrajowegoFunduszu Drogowego i będą przeznaczane na poprawę sytuacji na drogach, , anie bezpośrednio do budżetu państwa. Według Banku Światowego systemfotoradarów to skuteczny sposób, by zwiększyć bezpieczeństwo nadrogach, o ile społeczeństwo będzie dobrze poinformowane o jego celach.

 

Bank Światowy: osobowe powinny płacić za drogi miejskie

Użytkownicy dróg powinni w większym stopniu ponosić koszty ichutrzymania – uważa Bank Światowy. Jednym z pomysłów nautrzymanie infrastruktury mogłoby być rozszerzenie opłat za przejazd nietylko dla samochodów ciężarowych, ale także osobowych, zwłaszcza wmiastach.

 

Wątek na forum: Bank Światowy: osobowe powinny płacić za drogi miejskie

cos mi sie obilo o uszy ze kiedys w norwegi albo szwecji byly bezplatne autostrady ale platne WJAZDY z nich do wiekszych miast? wie kto co na ten temat? ~maras49

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Bank swiatowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017