Wyszukiwałeś:

Bank X

swiatowy X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bank swiatowy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

100 mln euro z BŚ na polskie drogi

W dniu wczorajszym, 26 kwietnia w Biurze Banku Światowego w Warszawie odbyłasię uroczystość podpisania umowy pożyczkowej na kwotę 100 mln europomiędzy Rządem Polskim a Bankiem Światowym dla sfinansowania DrugiegoProjektu Utrzymania i Rehabilitacji Dróg.

 

20 obwodnic za 770 mln złotych

Dwadzieścia miast i miejscowości w 2005 roku dostało szansę, by pozbyć sięciężkiego, ciężarowego ruchu samochodowego poprzez wybudowanie obwodnic. 20obwodnic, z takim wynikiem Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradplanuje zamknąć 2005 rok.

 

Bezpieczna Flota

7 lutego, w siedzibie Banku Światowego, Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego opublikowało pierwszy w Polsce przewodnik "Bezpieczna Flota -standardy bezpieczeństwa w zarządzaniu samochodami służbowymi".

 

Najlepszy kierowca Solarisa

W dniu 26 kwietnia br. na autodromie Polskiego Związku Automobilowego wSochaczewie odbył się pierwszy konkurs na najlepszego kierowcę autokaruSolaris Vacanza. O tytuł ten walczyło kilkunastu kierowców z całejPolski, którzy na co dzień prowadzą autobusy turystyczne marki Solaris.

 

GDDKiA odnowi 600 km dróg

W 2007 roku GDDKiA planuje odnowienie 137 odcinków dróg krajowycho długości 600 km za kwotę 1 124 mln zł. Działania będą prowadzone wramach istniejącego od 2004 roku Projektu Rehabilitacji i OdnówDróg Krajowych.

 

Polska tygrysem transportu

Według Banku Światowego Polska jest liderem  Europy Środkowo-Wschodniejw branży transportowej. A to oznacza większa wydajność, niższe koszty iwiększy wzrost gospodarczy podał serwis wyborcza-biz.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Bank swiatowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017