Wyszukiwałeś:

Barack X

Obama X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Barack Obama

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

GM, Ford i Chrysler u progu bankructwa

Trzy amerykańskie koncerny samochodowe: General Motors, Ford i Chryslernalegają na dalsze pożyczki z budżetu federalnego, twierdząc, że stoją uprogu bankructwa. Demokraci i prezydent-elekt Barack Obama popierają tegorodzaju pomoc, ale wywołuje ona sprzeciw kręgów konserwatywnych,obawiających się dalszego przejmowania przez państwo odpowiedzialności zastraty sektora prywatnego.

 

Zamiast domów wybudują drogi

Kryzys finansowy nie musi oznaczać tylko negatywnych wpływów nagospodarkę. Spadł popyt na mieszkania, dlatego firmy budowlane mają corazmniej pracy, jednak rząd planuje zaangażować je w budowę dróg. Ma topozwolić na znaczne przyspieszenie realizacji wielu inwestycji.

 

Pierwsza limuzyna Stanów Zjednoczonych

Wraz z nowym prezydentem w Białym Domu pojawi się nowy samochód. Wprzyszłym tygodniu, kiedy Barack Obama zostanie zaprzysiężony na prezydentaprzyjedzie on nową limuzyną marki Cadillac DTS przygotowaną przez koncernGeneral Motors.

 

Budowa dróg - niewykorzystane szanse?

W sytuacji globalnego kryzysu rządy wielu krajów wspomagają gospodarkęwprowadzając wielkie projekty infrastrukturalne. W Polsce realizowany jestobecnie największy w historii program budowy dróg, jednak wedługBusiness Centre Club istnieje jeszcze wiele przeszkód, które mogąsprawić, że szanse jakie dają inwestycje infrastrukturalne, nie zostanąwykorzystane.

 

Obama chce oszczędniejszych aut

Prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama, ogłosił wczoraj planwprowadzenia nowych norm ekologicznych, które mają zacząćobowiązywać od 2016 roku. Jedno jest pewne, oznacza to koniec dlapaliwożernych amerykańskich krążowników szos.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Barack Obama".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017