Wyszukiwałeś:

Beat

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Beat

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Beat, Groove, Trax

Kilka dni temu informowaliśmy o planach Chevroleta przewidujących produkcjętrzech nowych modeli z segmentu aut mini. Teraz amerykańska marka będącaczęścią koncernu General Motors przedstawia pierwsze informacje i zdjęciakażdego z trzech maluchów: Beat, Groove i Trax.

 

Chevrolet w Kazachstanie

Samochody marki Chevrolet będą montowane przez partnera koncernu, firmę AziaAvto, a następnie sprzedawane w Kazachstanie. Trzy modele (Captiva, Epica,Lacetti) zostały właśnie zaprezentowane w stolicy tego kraju, Astanie.

 

Chevrolet Beat do produkcji

Pamiętacie trzy małe modele koncepcyjne Chevroleta - Beat, Groove i Trax?Władze amerykańskiej marki zdecydowały, opierając się po części nawynikach przeprowadzonej ankiety, iż to Beat zostanie skierowany do produkcji.

 

Nowy Beat Chevroleta

Zagraniczni fotoreporterzy przyłapali niedawno najnowsze, długo wyczekiwanejuż dziecko Chevroleta. Zakamuflowany prototyp można było po raz pierwszyzobaczyć ze wszystkich stron.

 

Malutki Spark na nowo

Segment A, czyli najmniejszych samochodów, powoli staje się jednym znajbardziej konkurencyjnych na Starym Kontynencie. Niebawem do rywalizacjiprzystąpi nowy Chevrolet Spark. Premiera już w marcu na wystawie w Genewie.

 

Aveo na Nurburgringu

Czasami zdarzają się rzeczy niemożliwe. Na pewno można do nich zaliczyćpojawienie się zamaskowanego Chevroleta Aveo na torze Nurburgring.

 

Iskierka nadziei + [VIDEO]

Koncern General Motors mimo nienajlepszej kondycji próbuje wdrażać nowepomysły i szukać dla siebie miejsca tam gdzie sprzedaje się najwięcej aut,czyli w najmniejszych segmentach. Chevrolet Spark (z ang. iskra) jest naturalnymnastępcą Matiza i nadzieją na rozpalenie zainteresowania.

 

Clarion CZ100E: prosta elegancja

Udoskonalony design, dobre parametry techniczne, atrakcyjna cena – tonajważniejsze cechy nowego radioodtwarzacza Clarion CZ100E.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017