Wyszukiwałeś:

Beetle

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Beetle

Spróbuj też wyszukać: new beetle new volksvagen beetle

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Z New Beetle na biwak

Na bazie modelu Volkswagen New Beetle niemiecka firma stylizacyjna Edagprzygotowała koncepcyjny pojazd Edag Biwak, który zaprezentowany zostaniepodczas Salonu Samochodowego w Genewie.

 

VW: Duża fala awarii w USA

Volkswagen ogłasza akcję serwisową dla 362 tys. samochodów jakie trafiły narynek Stanów Zjednoczonych. Powodem tej decyzji jest defekt świateł stopu wmodelach Jetta i New Beetle.

 

"Żuczek" Roadster

Debiut jego nowej generacji zaplanowano na 2012 rok. Volkswagen Beetle, bo o nimmowa, obok wersji dwudrzwiowej oraz Cabrio prawdopodobnie pojawi się także wkultowym nadwoziu typu Roadster.Za punkt odniesienia do stworzenia tego wariantuposłużyć ma model studyjny "Ragster", który szerokiejpubliczności był już pokazany na salonie samochodowym w Detroit w 2005 roku.

 

Re-make "Żuczka" za dwa lata

Volkswagen w 2010 roku oficjalnie przedstawi trzecią serię modelu,którego pierwsza generacja stała się legendą, natomiast druga okazałasię sprzedażowym niewypałem.

 

Kolejne wieści o nowym VW Beetle

Pierwszy retro-car Volkswagena już niebawem doczeka się swojego następcy. Jakujawnił dyrektor zarządzający Volkswagen America, w 2012 roku pojawi sięnowy Beetle.

 

Nowy Beetle już za dwa lata

Od dłuższego czasu kontynuacja reinkarnacji kultowego modelu Volkswagenastała pod wielkim znakiem zapytania. Jednak wszystkie doniesienia mówiąo tym, że już niebawem na drogach zobaczymy kolejną odsłonę VolkswagenaBeetle.

 

Jakie auto kojarzy się z Walentynkami?

Nadchodzące Walentynki były okazją do przeprowadzenia przez jeden z portaliogłoszeniowych ankiety na temat samochodu, który najbardziej kojarzysię z tym świętem. Zwyciężył Volkswagen New Beetle.

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017