Wyszukiwałeś:

Bertone

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bertone

Spróbuj też wyszukać: astra bertone bertone opel IRMSCHER 2 0 150km

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Diabelskie mini!

W przyszłe wakacje BMW zaprezentuje spektakularną specjalną wersję MINICooper S.

 

Niszowa Lancia od Bertone

Borykająca się z kłopotami finansowymi firma Bertone zamierza zabezpieczyćswoją przyszłość poprzez inwestycję ponad 150 milionów euro w budowękabrioletu dla marki Lancia.

 

Lancia Delta HPE

Podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego, który odbędzie się w Wenecji,włoski producent samochodów marki Lancia zaprezentuje swoje nowe studiumkoncepcyjne. Model Delta HPE nawiązywać będzie wyglądem oraz sportowymcharakterem do modelu Beta HPE z lat siedemdziesiątych.

 

Sivax Izana

Chyba mało kto widząc tak egzotyczną nazwę, jak ta powyżej, skojarzyłbyją z branżą motoryzacyjną. W rzeczywistości samochód ten, dzięki swemunietuzinkowemu wyglądowi może zapisać się na kartach historii jeżdżącejna czterech kółkach.

 

Lancia Delta już za rok

Powrót włoskiej legendy. Lancia przygotowuje się do wskrzeszenia modelu Deltaw wersji HPE. Pierwsze egzemplarze samochodu mają pojawić się w sprzedażyjuż w przyszłym roku.

 

Fiat 500 w nowych wersjach

Do premiery nowego Fiata 500 jest już bardzo blisko, ale pomimo tego włoscyinżynierowie pracują na wysokich obrotach nad nowymi wariantami tego małegosamochodu. Na torze Nurburgring zagraniczni dziennikarze przyłapali 'gorącą'wersję przygotowywaną przez Abartha.

 

Alfa Romeo GT: Z włoskim temperamentem

Z czym kojarzą się nam Włochy? Ze słońcem, ze spaghetti oraz pizzą,pięknymi kobietami i krzykliwymi mężczyznami. To na pewno. Na pewno też zładnymi i niebanalnymi samochodami. Alfa Romeo GT jest doskonałym przykłademtego, że sztukę tworzenia ładnych samochodów włoscy projektanciopanowali do perfekcji.

 

Alfa Romeo GT Q2: Połykacz zakrętów

Włoskie samochody coupe mają swój klimat. Niebanalny design, ciasnewnętrze oraz wspaniałe właściwości jezdne. Ot, krótkacharakterystyka gatunku. Jeszcze kilkanaście lat temu włożenie diesla podmaskę takiego auta byłoby zamachem na sportowy charakter samochodu. Dzisiajniekoniecznie. Postanowiliśmy to sprawdzić.

 

Bertone prezentuje możliwości

Gdyby bohater Gwiezdnych Wojen, Darth Vader posiadał samochód, to napewno jeździłby Bertone Mantide. Włoska firma zajmująca się samochodowymdesignem zaprezentowała podczas targów w Szanghaju koncept, dziękiktóremu przypomina światu o swoich możliwościach.

 

Trzy interpretacje Alfy 159

W tym roku Alfa Romeo obchodzi swoje setne urodziny. Z tej okazji na targach wGenewie zostaną zaprezentowane trzy wersje koncepcyjne model 159. Będąukazywać trzy kierunki, w których może pójść nowa generacjamodelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017