Wyszukiwałeś:

Beskidzka X

Droga X

Integracyjna X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Beskidzka Droga Integracyjna

Spróbuj też wyszukać: beskidzka droga integracyjna odcinek Kalwaria Zebrzydowska -Głogoczów

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Beskidzka Droga Integracyjna

Beskidzka Droga Integracyjna to przede wszystkim obwodnice KalwariiZebrzydowskiej i Andrychowa.

 

Obwodnica dla Małogoszcza

Lokalizacja drugiego 3,5 km odcinka obwodnicy Małogoszcza zatwierdzona.Lokalizację pozytywnie zaopiniował w lutym Zarząd WojewództwaŚwietokrzyskiego.

 

Zaprojektują obwodnicę Chrzanowa

Podpisano umowę na wykonanie projektu obwodnicy Chrzanowa (woj. małopolskie).Obwodnica Chrzanowa będzie jednojezdniową drogą o długości ok. 4,0 km. Jejbudowa ma ruszyć wiosną 2010 roku i zakończyć się w połowie 2011 roku.Szacowny koszt realizacji inwestycji to 80,0 mln zł.

 

Powstanie Beskidzka Droga Integracyjna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad postanowiła włączyć doswoich planów inwestycyjnych Beskidzką Drogę Integracyjną. Z takimipostulatami występowały lokalne władze w imieniu społecznościmieszkających przy istniejącej drodze krajowej nr 52.

 

Nowatorska przeprawa przez Dunajec

Zakończono budowę pierwszego segmentu ponad 300-metrowego mostu przez Dunajec,stanowiącego część obwodnicy Starego Sącza. Mostów budowanych wwykorzystywanej podczas inwestycji technologii jest tylko kilka na świecie, wEuropie będzie on pierwszy.

 

Beskidzka Droga...Integracyjna?

Przedstawiciele GDDKiA zaprezentowali harmonogram prac nad Beskidzką DrogąIntegracyjną (BDI) i zaproponowali samorządowcom spisanie porozumieńdotyczących współpracy w realizacji przedsięwzięcia.

 

Kto zaprojektuje BDI?

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradzdecydował się na ogłoszenie przetargu, w którym zostanie wyłonionywykonawca dokumentacji projektowej na budowę Beskidzkiej Drogi Integracyjnej.Zgodnie z harmonogramem projekt ma powstać do końca 2009 roku.

 

Samorządowcy rozmawiali o BDI

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował ospotkaniu jakie miało miejsce 4 lutego bieżącego roku. Samorządowcyrozmawiali na temat Beskidzkiej Drogi Integracyjnej, która obecnieznajduje się na etapie projektowania.

 

Porozumienie w sprawie BDI

Do tej pory rozmowy i plany związane z budową Beskidzkiej Drogi Integracyjnejzamiast łączyć, samorządowców, powodowały konflikty przede wszystkimze względów finansowych. Teraz udało się jednak osiągnąćporozumienie, co przybliża budowę trasy.

 

Inwestycje w Małopolsce na najbliższe 20 lat

Lepsze połączenie Małopolski z województwami sąsiadującymi, wszczególności ze Śląskiem, rozwój lotniska w Balicach, a takżestworzenie szybkich połączeń kolejowych to kluczowe założenia nowejStrategii  Rozwoju Transportu Województwa Małopolskiego na lata2010 – 2030. Władze regionu rozpoczęły już pracę nad dokumentem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Beskidzka Droga Integracyjna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017