Wyszukiwałeś:

Beskidzka X

Droga X

Integracyjna X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Beskidzka Droga Integracyjna

Spróbuj też wyszukać: beskidzka droga integracyjna odcinek Kalwaria Zebrzydowska -Głogoczów

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wątek na forum: Małopolska chce S1

Małopolska dogadajcie się w końcu bo chcielibyście a nie możecie , a potem pretensje do wszystkich. To samo było z Beskidzka Drogą Integracyjną, po stronie śląskiej szybko i sprawnie , po stronie małopolski odwieczny problem. ~Damian

 

Beskidzka Droga Integracyjna

Beskidzka Droga Integracyjna to przede wszystkim obwodnice KalwariiZebrzydowskiej i Andrychowa.

 

Powstanie Beskidzka Droga Integracyjna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad postanowiła włączyć doswoich planów inwestycyjnych Beskidzką Drogę Integracyjną. Z takimipostulatami występowały lokalne władze w imieniu społecznościmieszkających przy istniejącej drodze krajowej nr 52.

 

Beskidzka Droga...Integracyjna?

Przedstawiciele GDDKiA zaprezentowali harmonogram prac nad Beskidzką DrogąIntegracyjną (BDI) i zaproponowali samorządowcom spisanie porozumieńdotyczących współpracy w realizacji przedsięwzięcia.

 

BDI podzieliła samorządowców

Planowana inwestycja związana z budową Beskidzkiej Drogi Integracyjnej, na70km odcinku z Głogoczowa do Bielska-Białej, staje pod znakiem zapytania.Burmistrzowie Kalwarii Zebrzydowskiej i Andrychowa oficjalnie odrzucilipropozycję podpisania porozumienia w sprawie budowy drogi.

 

Kto zaprojektuje BDI?

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradzdecydował się na ogłoszenie przetargu, w którym zostanie wyłonionywykonawca dokumentacji projektowej na budowę Beskidzkiej Drogi Integracyjnej.Zgodnie z harmonogramem projekt ma powstać do końca 2009 roku.

 

Samorządowcy rozmawiali o BDI

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował ospotkaniu jakie miało miejsce 4 lutego bieżącego roku. Samorządowcyrozmawiali na temat Beskidzkiej Drogi Integracyjnej, która obecnieznajduje się na etapie projektowania.

 

Porozumienie w sprawie BDI

Do tej pory rozmowy i plany związane z budową Beskidzkiej Drogi Integracyjnejzamiast łączyć, samorządowców, powodowały konflikty przede wszystkimze względów finansowych. Teraz udało się jednak osiągnąćporozumienie, co przybliża budowę trasy.

 

Inwestycje w Małopolsce na najbliższe 20 lat

Lepsze połączenie Małopolski z województwami sąsiadującymi, wszczególności ze Śląskiem, rozwój lotniska w Balicach, a takżestworzenie szybkich połączeń kolejowych to kluczowe założenia nowejStrategii  Rozwoju Transportu Województwa Małopolskiego na lata2010 – 2030. Władze regionu rozpoczęły już pracę nad dokumentem.

 

Małopolska i Śląsk wspólnie

Władze Małopolski i województwa śląskiego podpisały pierwszą wPolsce umowę o strategii współpracy między dwoma województwami.Na liście priorytetów współpracy znalazł się m.in. transport.Priorytetowymi inwestycjami są: budowa Beskidzkiej Drogi Integracyjnej orazdrogi ekspresowej S1.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Beskidzka Droga Integracyjna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017