Wyszukiwałeś:

Bezpieczna X

Flota X

. Znaleziono 77 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bezpieczna Flota

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 77 wszystkich):

Wątek na forum: Prawo jazdy za oszczędność

No tak, UE zasponsoruje kolejne firmy szkolące, a ludzie z rękami do pracy w okrągłym domu przegłosują każdą głupotę. Może by się zastanowili nad poziomem obecnego szkolenia? Żadne szkolenie (szkoła) nie uczy jaka jest prawidłowa pozycja za kierownicą !!! A przecież to jest punkt wyjścia. N...

 

Wątek na forum: Punkty karne za komórkę

Jeszcze za jazdę bez kierunkowskazów mogliby coś dołożyć. W sumie to jest przecież bardziej niebezpieczne niż szybsza jazda. ~Greg

 

Wątek na forum: Nawet 2 tys. zł mandatu

Panowie w sejmie : Budowanie bezpiecznych dróg - w tym kraju nie wychodzi !!! Za to wymyślanie "złotych" środków doskonale ! Kolejny haracz !!! Może lepiej robić psychotesty robiącym prawo jazdy, obecnym kierowcom,i odebrać uprawnienia do kierowania potencjalnym zabójcom !

 

Bezpieczna Flota

7 lutego, w siedzibie Banku Światowego, Partnerstwo dla BezpieczeństwaDrogowego opublikowało pierwszy w Polsce przewodnik "Bezpieczna Flota -standardy bezpieczeństwa w zarządzaniu samochodami służbowymi".

 

Akademia Właściwego Mocowania

Jak zamocować ładunek, aby bezpiecznie podróżować samochodem? Jakiegroźne sytuacje spowodować mogą źle ulokowane towary? Na te i wiele innychpytań odpowiada Akademia Właściwego Mocowania.

 

Największy test aut flotowych w Polsce

Tegoroczna Edycja Wielkiego Testu Flotowego, organizowanego przez magazyndecydentów branży flotowej FLOTA, odbędzie się  2 i 3 kwietnia na warszawskim lotnisku Bemowo-Babice. W tym roku do walki o mianonajlepszego auta flotowego stanie  88 samochodów. Zostaną oneprzetestowane przez 120 fleet managerów, czyli osóbzarządzających parkami samochodowymi w firmach.

 

Znamy najlepszych w branży flotowej

Gala Fleet Awards Polska 2008 przeszła do historii. W warszawskim hotelu Westinpoznaliśmy najważniejszych graczy na polskim rynku flotowym. Uroczystośćzdominowała Toyota.

 

O bezpieczeństwie flot

23 marca br. w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się konferencja poświęconabezpieczeństwu w ruchu drogowym aut firmowych zorganizowana przez firmę FleetMeetings sp. z o.o.

 

Auto służbowe - zasady korzystania

Jakie jest najlepsze auto? Oczywiście służbowe! Samochód służbowy todzisiaj standard na wielu stanowiskach. Jest narzędziem pracy, benefitem,wartością powierzaną przez pracodawcę. Jak jednak motywowaćpracowników do bezpiecznej jazdy, jak zapobiegać niedbalstwu inadmiernemu zużyciu samochodów?

 

Bezpieczny samochód służbowy

Organizacja WHO szacuje, że 30 proc. wypadków drogowych ma związek zpracą. Europejskie statystyki pokazują, że w transporcie ginie najwięcejpracowników. Dlatego firmy muszą mocniej angażować się w poprawębezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Bezpieczna Flota".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017