Wyszukiwałeś:

Bialystok

. Znaleziono 211 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bialystok

Spróbuj też wyszukać: Bialystok-Monki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 211 wszystkich):

Za sześć lat ekspresówka Warszawa-Białystok

Za sześć lat kierowcy będą mogli jeździć na trasie Warszawa - Białystokdwujezdniową drogą ekspresową S-8. Jej budowa ma być prowadzona w latach2006-2012, a całość ma kosztować 3,5 mld zł! Za niespełna dwa latarozpocznie się budowa na trasie do Jeżewa.

 

Zielone światło dla S8 Białystok – Jeżewo

Decyzja ministra środowiska, który odrzucił protest białostockiejFederacji Zielonych, to zielone światło dla drogowców przy realizacjibudowy drogi ekspresowej S8 na odcinku Białystok – Jeżewo. GDDKiA możeteraz złożyć wniosek o decyzję lokalizacyjną, a później staraćsię o pozwolenia na budowę.

 

Ekspresówką za pięć lat

W ciągu pięciu lat powinien powstać odcinek drogi ekspresowej S-8,który połączy Białystok i Warszawę. Do tej pory prowadzono prace namazowieckiej części trasy. Teraz rozpoczęły się także przygotowania dorozbudowy części leżącej w województwie podlaskim.

 

Białystok: Konsultacje w sprawie obwodnicy

W Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim zorganizowano I etap konsultacjispołecznych w sprawie lokalizacji południowej obwodnicy Białegostoku (drogaekspresowa S19), od węzła Księżyno do węzła Kudrycze. Rozważane były dwawarianty przebiegu trasy.

 

Białostockie drogi i autobusy dofinansowane z UE

Białystok  otrzyma dofinansowanie  z UE na projekt związany zpoprawą infrastruktury drogowej i systemu transportu publicznego. Białostocki projekt to niemal 138 mln złotych, z czego wysokośćdofinansowania to przeszło 109 mln.

 

675 mln zł na budowę S8 Jeżewo - Białystok

Rozstrzygnięto przetarg na budowę ekspresowej trasy S8 na odcinku Jeżewo– Białystok. Portugalsko - polskie konsorcjum firm: Mota - Engil PolskaS.A., Strabag sp. z o.o. oraz Transprojekt Gdańsk - zaprojektuje i zbuduje 24,5kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S 8 Jeżewo - Białystok. Kontrakt naroboty budowlane opiewa na kwotę 675 mln zł.

 

S8 Jeżewo - Białystok za trzy lata

Pierwsza na Podlasiu dwujezdniowa droga ekspresowa Jeżewo - Białystok ma byćgotowa za 36 miesięcy. Budowa 24,5 kilometrowej trasy wyniesie 675 mln zł.

 

Białystok: przebudują wylotówkę na Kleosin

Zarząd Województwa Podlaskiego zadecydował o dofinansowaniu gruntownejmodernizacji drogi wojewódzkiej nr 678 na odcinku Białystok - Kleosin.Rano, kiedy są godziny szczytu, w korku przy wjeździe do miasta czeka sięnawet po kilkadziesiąt minut.

 

Pieniądze z Unii na S8 Jeżewo - Białystok

Przebudowa drogi krajowej numer 8  do parametrów dwujezdniowej drogiekspresowej S8  na odcinku Jeżewo - Białystok zostanie dofinansowana zUniii Europejskiej. Projekt realizowany jest  w ramach ProgramuOperacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007-2013. W terenie budowa 24,5 kmodcinka Jeżewo-Białystok ruszyła 20 października 2010 roku.

 

S8 Białystok ? Jeżewo - nowa droga na Podlasiu

Krajowa sieć drogowa powiększyła się o  prawie 25-kilometrowy odcinekdwujezdniowej ósemki  od Jeżewa do Białegostoku. Jest tokolejny  fragment przyszłej drogi ekspresowej S8 Warszawa –Białystok. Inwestycja powstaje przy wsparciu środków unijnych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017