Wyszukiwałeś:

Bielsko X

Biala X

. Znaleziono 198 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bielsko Biala

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 198 wszystkich):

Powstanie obwodnica Bielska-Białej

W przyszłym roku rozpocznie się budowa 12 km odcinka wschodniej obwodnicyBielska-Białej. Planowana już pod koniec lat 70 obwodnica powstanie w ciągu2,5 roku i odciąży zatłoczone centrum miasta.

 

Obwodnica Bielska już w 2011 roku

Bielsko-Biała już w 2011 roku będzie mieć nową północno-wschodniąobwodnicę, która znajdzie się w ciągu drogi ekspresowej S69. Budowa 12km trasy szybkiego ruchu, która odciąży centrum miasta, będziekosztować 1,253 mln zł.

 

Prace na DK 52 w Bielsku

W północno – wschodniej części Bielska trwa przebudowa drogikrajowej nr 52 (ul. Wyzwolenia – ul. Niepodległości). Inwestycja wiążesię z dużymi utrudnieniami w ruchu, które potrwają jeszcze ponad rok.W zamian kierowcy uzyskają odcinek ekspresowej trasy, której częśćwłączona zostanie do wschodniej obwodnicy Bielska-Białej.

 

Ponad 788 mln na budowę S69 Bielsko-Biała - Żywiec

Podpisano umowę na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S-69Bielsko-Biała (węzeł Mikuszowice) – Żywiec. Budowa 15,5 km odcinkapochłonie ponad 788 mln zł. Prace potrwają do listopada 2012 roku. Budowędrogi ekspresowej S-69 stanowiącej element VI Paneuropejskiego KorytarzaTransportowego podzielono na trzy etapy. Etap pierwszy, tj, odcinek od Żywca doZwardonia wybudowano w latach 2002-2009, budowa drugiego trwa: od października2008 powstaje Północno-Wschodnia Obwodowa Bielska-Białej, terazrozpoczyna się budowa odcinka Bielsko-Biała – Żywiec. Trzeci etap torealizacja Obejścia Węgierskiej Górki przewidziana na lata 2011-2013.

 

Bielska inwestycja na DK 52 zakończona

Największa drogowa inwestycja ostatnich lat w Bielsku-Białej dobiegła końca.17 września uroczyście zakończono prace w ramach projektu „Przebudowa odcinka drogi krajowej nr 52 (ul. Wyzwolenia /Niepodległości) w Bielsku-Białej”.

 

S1 - obwodnica Bielska już pod ruchem

Od 19 sierpnia 2011 roku kierowcy mogą korzystać z odcinka drogi ekspresowejS1 o długości 2,8 km pomiędzy węzłami „Bielsko-BiałaKomorowice” – „Bielsko-Biała Rosta”. Trasa zostaławybudowana w ramach Północno-Wschodniej Obwodnicy Bielska-Białej.Budowa rozpoczęła się w październiku 2008 roku, a koszt całości inwestycjizgodnie z zapisami umowy to 1 253 mln zł.

 

Utrudnienia na DK 1 Bielsko Biała - Tychy

W najbliższych dniach kierowcy napotkają na utrudnienia na drodze krajowej nr1 w województwie śląskim. Remont nawierzchni prowadzony będzie naodcinku Bielsko-Biała - Tychy.

 

Bielsko-Biała także z obwodnicą

Tuż po południu (28 października) otwarta została obwodnica Bielska -Białej. Dzięki dwunastokilometrowej bezkolizyjnej drodze ekspresowej ulgęodczują zarówno podróżujący na południe kraju, jak imieszkańcy miasta.

 

S69 z Bielska-Białej do Żywca z poślizgiem

Wykonawca drogi ekspresowej S69 z Bielska-Białej do Żywca będzie miałwięcej czasu na dokończenie budowy, do 31 marca 2013 roku. GDDKiA podpisałastosowny aneks do umowy na wykonanie robót polegających na budowie drogiekspresowej S69 Bielsko-Biała-Żywiec-Zwardoń, odcinek węzeł„Mikuszowice” (Żywiecka/Bystrzańska)– węzeł„Żywiec” i przekazała przedmiotowy aneks Wykonawcy ww.robót do podpisu.

 

Nowy przetarg na drogę ekspresową z Bielska do Żywca

Choć w końcówce minionego roku GDDKiA miała kilka powodów dochwalenia się, to jednak nie brakło również i mniej pozytywnychwiadomości. Na nowo zostanie ogłoszony przetarg na kontynuację budowy drogiekspresowej S69 z Bielska-Białej do Żywca.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Bielsko Biala".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017