Wyszukiwałeś:

Bipper

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bipper

Spróbuj też wyszukać: nemo Fiorino bipper teppe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Kolejna trójka dostawczych Fiata i PSA

Fiat oraz PSA Peugeot Citroen już jutro zaprezentują kolejną trójkębliźniaczych pojazdów dostawczych. Fiat Fiorino, Citroen Nemo oraz PeugeotBipper na europejskim rynku pojawią się na początku przyszłego roku.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Spokojny początek roku

Zazwyczaj początek roku kojarzy się z jakimś przełomem. Jednak  nie wprzypadku rankingów Top Ten mojeauto.pl, gdzie styczeń okazał siędość spokojnym miesiącem, bez żadnych większych zmian na czołowychpozycjach.

 

Pudło Octavii

Do Fabii na pozycji lidera rankingu Top Ten mojeauto.pl można się już byłoprzyzwyczaić, teraz do grona modeli na medalowej pozycji dołączył drugiprzedstawiciel rodem z Mlada Boleslav. Skoda Octavia, poza Fabią, w marcumusiała uznać wyższość jeszcze tylko Forda Focusa.

 

Kogo zobaczymy w Brnie?

Już dziś wiadomo, że w Brnie swoją najnowszą ofertę zaprezentuje siedmiunajwiększych europejskich producentów ciężarówek. Wśródnich nie zabraknie znanych czeskich marek, czyli Tatry i Avii.

 

Targi Autotec 2008 - raport

AUTOTEC to największe targi samochodów użytkowych w Europie Środkowej,zapisane w prestiżowym kalendarzu wystaw O.I.C.A. Wystawcy tegorocznej edycji,która odbywała się od 4 do 8 czerwca, zapełnili 10 pawilonówCentrum Wystawienniczego w Brnie i większość zewnętrznej powierzchniwystawienniczej.

 

Peugeot Bipper „ Międzynarodowym Vanem Roku ”2009

Peugeot BIPPER otrzymał  23 września , na 62. Międzynarodowym SalonieSamochodów Użytkowych w Hanowerze, nagrodę „ Międzynarodowy VanRoku” 2009. Po tytule przyznanym dla Peugeot Experta w 2008, Marka zostajewyróżniona  drugi rok z rzędu.

 
 

Sprzedam: Peugeot Bipper 1.4 HDI +VAT -ASO 2008

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
furgon biały diesel 1.4 70 42000 27800PLN

 

Sprzedam: Peugeot Bipper 2014

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
van biały diesel 1300 75 129902 19900PLN

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017