Wyszukiwałeś:

Black X

Series X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Black Series

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Ciemna strona SLK55

Producent piekielnie szybkich, profesjonalnie tuningowanych modeli seryjnychMercedesa, firma AMG wprowadza właśnie na rynek model, który swoje sportowezapędy doskonale przenosi na drogi publiczne.

 

AMG dla wszystkich

Producent usportowionych wersji samochodów marki Mercedes-Benz, firma AMGzamierza stworzyć specjalny wydział o nazwie Preformance Studio, którezajmie się dostarczaniem niszowych modeli dla entuzjastów.

 

Czarna edycja Mercedesa SL

Szykuje się najmocniejszy w historii Mercedes SL. Wersja oznaczona przydomkiem"Black Series" będzie oferować dynamikę porównywalną zmodelem SLR, ale jednocześnie auto będzie tańsze od najdroższego modelu ojedną trzecią.

 

Tajemniczy Mercedes

Kolejna gratka dla fanów bardzo wydajnych samochodów spod znakugwiazdy. Ponad miesiąc temu samochód ten został przyłapany nalegendarnym torze testowym Nurnburgring, a już za miesiąc będzie możnazobaczyć, jaką moc upchali inżynierowie w tym niezbyt dużym samochodzie.

 

Najmocniejszy SL, czyli Black Series

Już w podstawowej wersji Mercedes SL 65 AMG wzbudza największy respekt. Komujednak to mało, może skorzystać z propozycji AMG Performance Studio i modeluSL 65 AMG Black Series z mocniejszą o prawie 60 KM jednostką napędową.

 

Czarna wdowa

Firma Vorsteiner większości z nas mówi pewnie niewiele. Jednak firmarobi wszystko, żeby zostać zapamiętaną. Wydawało się, że Mercedesy zedycji Black Series, są już tak przygotowane, że niewiele da się z nimizrobić. Nieprawda.

 

Nie będzie wersji AMG

AMG potraktowało kryzys i zakończenie "wyścigu zbrojeń" bardzopoważnie. Prawdopodobnie na rynek nie trafi następca modelu CLK w specyfikacjiAMG, ani tym bardziej ekstremalna wersja Black Series.

 

Czarna seria SLS

Mercedes SLS AMG nie jest ostatnim słowem niemieckiego koncernu w kwestiisupersamochodów. Dywizja AMG pracuje nad wersją Black Series,która pojawi się w 2013 roku.

 

Koniec 6.3 V8 w AMG

Podczas rozmowy z dziennikarzem zagranicznego magazynu, członek zarządukoncernu Daimler poinformował, że już za dwa lata silnik pracujący waktualnych wersjach gamy modelowej AMG zostanie zastąpiony przez mniejszą jednostkę.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Black Series".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017