Wyszukiwałeś:

Bliski X

Wschod X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bliski Wschod

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wątek na forum: Rolls-Royce dla Środkowego Wschodu

[do szkoły!!!] Chyba chodzi o BLISKI WSCHÓD - ang. MIDDLE EAST a nie ŚRODKOWY... za Wiki: Środkowy Wschód - nazwa stosowana dla określenia regionu Azji położonego od Wyżyny Irańskiej, po ujście Gangesu i Bajkał i obejmującego część Iranu, Afganistan, Pakistan, Indie, Nepal, Tybet, Chiński Turkies...

 

Eksport Tritona rozpoczęty

Mitsubishi Motors Corp. rozpoczęła eksport do ponad 140 rynków na całymświecie nowego pickupa Triton produkowanego w fabryce koncernu w Tajlandii.

 

Coraz więcej aut z Chin

W ubiegłym roku po raz pierwszy eksport samochodów z Chin przewyższyłimport. Decydująca okazała się sprzedaż małych i tanich aut narozwijających się rynkach światowych.

 

Fabryka Daihatsu w Polsce?

To oczywiście na razie pozostaje jedynie w kręgu spekulacji, jednak wedługniepotwierdzonych informacji Polska znajduje się wśród pięciu państw, gdziemoże powstać fabryka Daihatsu.

 

Chińskie Chery "made in Poland"?

Chińskie Chery chce wybudować jeden zakład w naszym regionie. Bliski Wschód,Ameryka Południowa i Europa Wschodnia - takie lokalizacje upatrzył sobieproducent, określany mianem chińskiej Toyoty.

 

Sojusz Renault-Nissan wciąż czwarty

Sojusz Renault Nissan umocnił się na czwartej pozycji w rankingu producentówsamochodowych pod względem liczby egzemplarzy sprzedanych w 2006 r.

 

Dębica inwestuje w ciężarowe

Ponad 8,5 mln zł przeznaczy Firma Oponiarska Dębica S.A. na inwestycjezwiązane ze zwiększeniem produkcji opon do samochodów ciężarowych.Inwestycja zaplanowana na lata 2007-2008 będzie związana przede wszystkim zzakupem nowych urządzeń, które rozszerzą istniejące linie produkcyjne.

 

Mamy wybitne drogi!

Owszem, mamy, ale w porównaniu z Pakistanem. W serwisie YouTubeznaleźliśmy bardzo ciekawy dokument.

 

Kryzys? Nie dla Bentleya

Globalna sprzedaż nowych samochodów ma się obecnie średnio, jednakBentley nie zauważa tego problemu. Brytyjczycy ogłosili właśnie, że ichsprzedaż wzrosła w pierwszej połowie 2011 roku o 20% w porównaniu doanalogicznego okresu sprzed 12 miesięcy.

 

Czy przez konfikt na Ukrainie wzrosną ceny paliw?

Do tej pory kierowcy wciąż z niedowierzaniem patrzą na ceny paliw. Mimookresu wakacyjnego, nie tylko nie poszły one w górę, ale wręcztaniały. Sytuacja polityczna na wschodzie może jednak niebawem zmienić tetendencje.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Bliski Wschod".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017