Wyszukiwałeś:

Bliski X

Wschod X

. Znaleziono 165 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bliski Wschod

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 165 wszystkich):

Wątek na forum: Rolls-Royce dla Środkowego Wschodu

[do szkoły!!!] Chyba chodzi o BLISKI WSCHÓD - ang. MIDDLE EAST a nie ŚRODKOWY... za Wiki: Środkowy Wschód - nazwa stosowana dla określenia regionu Azji położonego od Wyżyny Irańskiej, po ujście Gangesu i Bajkał i obejmującego część Iranu, Afganistan, Pakistan, Indie, Nepal, Tybet, Chiński Turkies...

 

Wątek na forum: Nowy Mercedes Klasy E jako limuzyna

eee tam, żaden Pullman. Pullman jest zbudowany na S klasie. To będzie sześciodrzwiowa E klasa, czyli kontynuacja tego co było dostępne już w W116, W123 i W124. Pewnie za parę lat zasili szeregi taksówek na bliskim wschodzie. Po prostu w dobie kryzysu mercedes przypomniał sobie o tym rynku które ...

 

Chińskie Chery "made in Poland"?

Chińskie Chery chce wybudować jeden zakład w naszym regionie. Bliski Wschód,Ameryka Południowa i Europa Wschodnia - takie lokalizacje upatrzył sobieproducent, określany mianem chińskiej Toyoty.

 

Bentley tylko dla Bliskiego Wschodu

Kraje Bliskiego Wschodu to aż 10 procent z całkowitej sprzedaży markiBentley. Nie powinno zatem dziwić, że brytyjski producent luksusowych limuzynbardzo poważnie podchodzi do tego rynku.

 

F1: Przymusowe opóźnienie startu?

Zamieszki na tle politycznym na Bliskim Wschodzie, w tym przede wszystkim wBahrajnie, mogą doprowadzić do odwołania pierwszej eliminacji Formuły 1 wsezonie 2011. Decyzja o tym czy królowa motosportu ruszy zgodnie zkalendarzem od Grand Prix Bahrajnu, zapadnie w przyszłym tygodniu.

 

Rajd Jordanii: Zapoznanie w autach z wypożyczalni

Sztorm na morzu, do tego niestabilna sytuacja polityczna na Bliskim Wschodzie.Wszystko sprzeciwia się organizatorom Rajdu Jordanii, którzy zmuszenizostali do drastycznych zmian harmonogramu imprezy.

 

Goodyear FleetOnlineSolutions

Goodyear wprowadza system FleetOnlineSolutions Mobile Technical Evaluation (FOSMte) dla klientów użytkujących opony przemysłowe w Europie, na BliskimWschodzie i w Afryce. Internetowy system zarządzania oponami umożliwiawysyłanie raportów z inspekcji opon przy każdej wizycie, co dajeklientowi szybki wgląd w stan ogumienia użytkowanego przez daną flotę.System dostarcza również informacji o aktualnych kosztach, a co za tymidzie przyczynia się do usprawniania procesu zarządzania oponami.

 

Jeep Grand Cherokee najlepszym średnim SUV-em

Jeep Grand Cherokee może do swojej niezwykle bogatej kolekcji nagróddodać kolejne wyróżnienie. Tym razem Grand Cherokee zdobył tytuł"Best Mid-Size SUV", przyznany przy okazji corocznej edycji MiddleEast Motor Awards (MEMA), odbywającej się na Bliskim Wschodzie.

 

Czy przez konfikt na Ukrainie wzrosną ceny paliw?

Do tej pory kierowcy wciąż z niedowierzaniem patrzą na ceny paliw. Mimookresu wakacyjnego, nie tylko nie poszły one w górę, ale wręcztaniały. Sytuacja polityczna na wschodzie może jednak niebawem zmienić tetendencje.

 

Grupa PSA atakuje rynek afrykański

Grupa PSA Peugeot Citroen rozpoczęła ofensywę na rynkach afrykańskich orazna Bliskim Wschodzie. Ważnym krokiem w tej strategii będzie nowa fabryka wMaroku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Bliski Wschod".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017