Wyszukiwałeś:

BlueTec

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: BlueTec

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Najczystszy diesel

Zaprezentowana na targach NAIAS w Detroit technologia Bluetec koncernuDaimlerChrysler jest obecnie najbardziej zaawansowanym ekologicznie systememnapędu dieslowskiego.

 

Pierwszy autobus Mercedesa z Euro 5 sprzedany

Do jednego z bawarskich klientów firmy Mercedes-Benz trafił pierwszyautobus dedykowany transportowi regionalnemu z silnikiem spełniającym normyemisji spalin Euro 5. Pojazd wykorzystuje autorską technologię producenta onazwie BlueTec.

 

Ekonom(log)iczna C klasa

Wraz ze światową premierą nowego Mercedesa klasy C w Genewie będzie możnazobaczyć studyjny model Vision C 220 Bluetec, który należałby do najbardziejoszczędnych i przyjaznych środowisku aut w swojej klasie.

 

Bluetec wkracza do Europy

Wraz z modelem Mercedes klasa E 300 Bluetec niemiecki koncern rozpoczynawprowadzanie tej technologii również i na rynku europejskim.

 

Atego z BlueTec 5

Mercedes-Benz Atego wzorem "większych braci" Axora i Actrosa zostałwyposażony w przyjazną dla środowiska technologię BlueTec 5. Spełnianieeuropejskiej normy emisji spalin Euro 5 oznacza zredukowanie emisjitlenków azotu (NOx) o 43%, w porównaniu z poprzednimi wymogamiEuro 4, oraz znaczną redukcję emisji cząstek stałych.

 

„BlueTec Eco” – eko-inicjatywa Daimlera

Mercedes-Benz Trucks podczas Międzynarodowych Targów SamochodówUżytkowych IAA 2008 zaprezentował  założenia strategii na rzeczpoprawienia ekonomiczności transportu. Celem inicjatywy „BlueTecEco” jest wsparcie przewoźników w ich codziennej działalności wstopniu, jaki jest technicznie możliwy do osiągnięcia.

 

Hybrydowy Atego nagrodzony przed premierą

Daimler w zeszłym roku przekazał do testów konsumenckich pierwszeMercedes-Benz Atego BlueTec Hybrid oraz Mitsubishi Fuso Canter Eco Hybrid firmieDeutsche Post World Net. Auta jeżdżą w miastach oraz w transporciekrótkodystansowym. Fuso o napędzie elektryczno-dieslowskim jeździtakże w ośmiu firmach londyńskich, w zielonych strefach angielskiej stolicy.Atego dostał nagrodę za najlepsze rozwiązanie proekologiczne od władzWuerttembergii.

 

Mercedes E300 Bluetec: E-kologia

Bycie ekologicznie poprawnym jest ostatnio jednym z głównychcelów koncernów motoryzacyjnych. Niektóre"zielone" pomysły są tylko zwykłym marketingowym kamuflażem,podczas gdy inne rzeczywiście poprawiają samopoczucie nie tylko kierowcy, aletakże środowiska. Mieliśmy okazję sprawdzić, czy w przypadku Mercedesa E300Bluetec opłaca się dopłacać.

 

USA: technologia BlueTec EPA10 gotowa do wprowadzenia

Technologia SCR/BlueTec, spełniająca amerykańską normę EPA10 to jednaz najbardziej ekonomicznych i przyjaznych środowisku technik oczyszczaniaspalin. Po wnikliwych testach przeprowadzonych na łącznych dystansie 25milionów mil, uznano ją za gotową do wprowadzenia - w amerykańskichpojazdów pojawi się już w styczniu 2010 r.

 

Mercedes rozszerza gamę ciężarówek spełniających normę EEV

Norma EEV (Enhanced Environmentally Friendly Vehicle) zakłada poziom emisjicząstek stałych o jedną trzecią niższy niż określony już i takrygorystycznym limitem normy Euro 5. Od lipca 2010 w rozszerzonej oferciesamochodów ciężarowych znajdą się stopniowo kolejne modelepojazdów Mercedes-Benz Actros, Axor i Atego określonych klas mocy,wyposażane w technologię EEV.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017