Wyszukiwałeś:

Bluemotion

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bluemotion

Spróbuj też wyszukać: volkswagen golf bluemotion

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

Eco-Volkswageny w Lipsku

Na zbliżających się wielkimi krokami (1-9.04) targach motoryzacyjnych AMI wLipsku Volkswagen przedstawi cztery samochody zasilane alternatywnymiźródłami napędu. W myśl koncepcji BlueMotion pojawią się takie modelejak: Golf GT z silnikiem TSI, model studyjny Concept A i Polo BlueMotion iTouran EcoFuel.

 

Poniżej 4 litrów na 100 km

Do sprzedaży na pierwszych rynkach europejskich wchodzi Volkswagen Polo wsuperoszczędnej wersji BlueMotion. Średnie zużycie paliwa na 100 km wynosi3,9 litra.

 

Ekonomiczny Passat

Targi genewskie będą okazją do światowej premiery najbardziej ekologicznejwersji Passata. Volkswagen Passat BlueMotion, bo o nim tu mowa, uzyskujeśrednie spalanie na poziomie 5,1 l/100 km.

 

Najoszczędniejszy Golf

Na zbliżających się targach we Frankfurcie Volkswagen zaprezentuje łączniesześć swoich modeli w wersji Bluemotion, w tym m.in. Golfa. Średnie spalaniena poziomie 4,5 l/100 km czyni z niego jednego z najbardziej ekonomicznychmodeli w segmencie kompaktów.

 

Tiguan też w Bluemotion

Nowy, kompaktowy SUV Volkswagena, model Tiguan ma być w przyszłości dostępnytakże w palecie ekologicznych samochodów serii Bluemotion.

 

VW Polo BlueMotion ma wzięcie

Zaledwie miesiąc po wprowadzeniu na rynek w Anglii oszczędnej wersjiVolkswagena Polo z pakietem Bluemotion, producent poinformował o całkowitejwyprzedaży 300 egzemplarzy jakie dedykowane były w pierwszej kolejności dlatego kraju.

 

Oszczędzanie jest drogie

Kto chce skorzystać z nowych technologii oszczędności musi najpierw za niewięcej zapłacić. Przynajmniej jeśli chodzi o zakup ekonomicznych wersjisamochodów. Wielu producentów za swoje oszczędne modele doliczasobie sowitą nadpłatę.

 

Volkswageny BlueMotion już w Polsce

W polskich salonach Volkswagena można zamawiać już ekologiczne i oszczędnewersje BlueMotion. Na początku dostępne są Golf Variant, Jetta oraz Passat(także kombi), a wkrótce do oferty dołączą Golf VI oraz Touran.

 

Trzydrzwiowy Volkswagen Polo

Choć sprzedaż nowego Polo na polskim rynku nie rozpoczęła się jeszcze nadobre, to już mamy okazję zobaczyć, jak prezentuje się wersja pozbawionatylnej pary drzwi. Oficjalna premiera wersji trzydrzwiowej na wystawie weFrankfurcie.

 

Najoszczędniejsze Polo już w sprzedaży

Po sukcesie Polo w prestiżowym plebiscycie "Car of the Year 2010",Volkswagen wprowadza do sprzedaży najbardziej oszczędną wersję tego modelu.Polo BlueMotion według danych niemieckiego producenta ma palić średnio 3,3 l.paliwa na 100 km, co czyni je najbardziej ekonomicznym autem pięcioosobowymserii 0 na świecie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017