Wyszukiwałeś:

Bluetooth

. Znaleziono 295 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bluetooth

Spróbuj też wyszukać: bluetooth bravo problemy z bluetooth bluetooth cruze problem

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 295 wszystkich):

Meriva po facelifting'u

Na targach motoryzacyjnych w Bolonii (3-11.12) Opel zaprezentuje odmłodzonąwersję modelu Meriva. Nowy-stary minivan Opla ma trafić do salonów wprzyszłym roku.

 

20 lat z 'otwartym dachem'

Saab obchodzi w tym roku dwudziestolecie sprzedaży Kabrioletów i w związku ztą rocznicą wprowadza model Saab 9-3 Kabriolet '20 Years Edition'.

 

Nissan Sentra: Mini-limuzyna

Targi samochodowe w Detroit to bardzo dobra okazja dla Nissana dlazaprezentowania kolejnej, szóstej generacji modelu Sentra. Niedługo bowiemnowy produkt japońskiej marki pojawi się w sprzedaży na amerykańskim rynku.

 

Interaktywna nawigacja

Amerykańska firma Johnson Control zaczęła współpracę z producentemnawigacji satelitarnej marki TomTom w kierunku stworzenia nowoczesnego ibardziej interaktywnego urządzenia pomagającego w eksploracji nieznanych namokolic, a zarazem ułatwiającego życie.

 

Citroen Grand C4 Picasso: Francuski "siedmiopak"

Nie trzeba być wybitnym znawcą motoryzacji żeby zauważyć, że producencisamochodów znad Sekwany coraz częściej skłaniają się w kierunkuprojektowania aut przeznaczonych dla rodziny. W zeszłym roku do zestawieniamarki Citroen dołączył kolejny nabytek - Grand C4 Picasso, któryfunkcjonuje również pod nazwą "Visiovan".

 

Toyota Aygo Bluetooth: Miejski zawodnik w podróży

Bluetooth (ang. "niebieski ząb", wymowa: blu-tuf), darmowy standardopisany w specyfikacji IEEE 802.15.1. Jest to technologia bezprzewodowejkomunikacji krótkiego zasięgu pomiędzy różnymi urządzeniamielektronicznymi, takimi jak klawiatura, komputer, laptop, palmtop, telefonkomórkowy...no i samochód. Tyle za Wikipedią. My dodamy coświęcej...o Toyocie.

 

Seat Ibiza: Mała strzała w Polsce + [VIDEO]

Został zaprojektowany w oparciu o nową koncepcję stylizacyjną "ArrowDesign", której motywem przewodnim jest nawiązanie do wzornictwastrzały. Jest też jednak kolejnym modelem z gamy hiszpańskiego producenta,który ponownie uderza w sportowe tony. Nowa generacja Seata Ibizawłaśnie wjechała do polskich salonów marki.

 

Nowa wideonawigacja Blaupunkt: TravelPilot 700

Blaupunkt wprowadza na rynek kolejny zaawansowany technologicznie system PND.TravelPilot 700 to uniwersalne urządzenie nawigacyjne, komunikacyjne imultimedialne. TravelPilot 700 – jako pierwsze urządzenie na świecie -przekazuje na kolorowym wyświetlaczu realny obraz drogi. Zintegrowana kamerarozpoznaje także znaki drogowe z ograniczeniami prędkości.

 

Seat Exeo od 21 990 Euro

Chociaż nowego Seata Exeo można będzie kupić dopiero na wiosnę 2009 r., tohiszpańscy klienci zainteresowani nowym sedanem już składajązamówienia i wybierają konfigurację swojego przyszłego auta udealerów, co daje im prawo do skorzystania z ofert specjalnych.

 

Nowy Clarion na święta

Clarion prezentuje nowy model radioodtwarzacza CZ309E, który posiadawszystkie potrzebne funkcje.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017