Wyszukiwałeś:

Boleslawiec

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Boleslawiec

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 55 wszystkich):

 

Budowa A4 Zgorzelec – Bolesławiec rozpoczęta

We wtorek, 10 kwietnia br., rozpoczęła się budowa autostrady A4 na odcinkuZgorzelec – Bolesławiec. Realizacja przewidziana jest na okres kwiecień2007 – grudzień 2008.

 

Guardian zainwestuje w Bolesławcu

Amerykańska firma Guardian planuje budowę nowej fabryki w Polsce. Inwestycja owartości około 85,5 mln zł trafi do Bolesławca (woj. dolnośląskie). Firmabędzie produkować części dla sektora motoryzacyjnego. Pracę znajdzie okolo160 osób.

 

Guardian Automotive w Bolesławcu

Amerykański producent części dla motoryzacji - Guardian Automotive otrzymałzezwolenie na działalność w podstrefie Bolesławiec Wałbrzyskiej SpecjalnejStrefy Ekonomicznej „Invest - Park”. Firma Guardian AutomotivePoland zrealizuje inwestycję o wartości co najmniej 85,5 mln zł.

 

Wyłączenie z ruchu węzła Bolesławiec na A4

W związku z rozpoczynającym się remontem dylatacji wyłączony zostanie zruchu Węzeł Bolesławiec Autostrady A4 – informuje Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad.

 

Utrudnienia na DW 363 Złotoryja - Bolesławiec

Od 10 września 2012 r. zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu nadrodze wojewódzkiej nr 363. W miejscowości Zagrodno na trasie Złotoryja- Bolesławiec droga zostanie całkowicie wyłączona z ruchu.  

 

50 nowych miejsc pracy w SRG Global Bolesławiec

Firma SRG Global Bolesławiec sp. z o.o otrzymała kolejne zezwolenie naprowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Bolesławiec. Firmautworzy conajmniej 50 nowych miejsc pracy.

 

Nowe inwestycje w Bolesławcu

Nowe zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej w WałbrzyskiejSpecjalnej Strefie Ekonomicznej przyczynią się do powstania nowych miejscpracy w fabryce SACHER w Bolesławcu.

 

Poddostawca dla motoryzacji inwestuje w Bolesławcu

W Bolesławcu na Dolnym Śląsku ruszy produkcja metalowych elementów napotrzeby produkcji aut. Inwestycja jest zlokalizowana na terenie wałbrzyskieSSE.

 

Bolesławiec będzie miał obwodnicę

Pierwsze prace nad obwodnicą Bolesławca w ciągu DW297 właśnie ruszyły.Ogłoszono przetarg na zaprojektowanie i budowę odcinka drogiwojewódzkiej o długości czterech kilometrów. Dzięki nowejdrodze będzie można ominąć Bolesławiec od południowo-wschodniej strony.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017