Wyszukiwałeś:

Boliwia

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Boliwia

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Land Rover G4 Challenge 2006

W niedzielę 23 kwietnia 2006 roku rozpocznie się rajd Land Rover G4 Challenge2006. Aż 18 zespołów będzie brało udział w trwającej 28 dni imprezie.

 

Renault i Kolumbia

W 1969 roku przedstawiciele państwowego wówczas koncernu RegieNationales Renault oraz rządu Kolumbii podpisali umowę o licencyjnym montażusamochodów, dając tym samym początek działalności firmie SOFASA.Zakłady Renault w Kolumbii obchodzą w tym roku 40. rocznicę powstania.

 

Boliwia dołączy do Dakaru

Według francuskich mediów organizatorzy Rajdu Dakar, zamierzają wprzyszłym roku poprowadzić trasę słynnej imprezy przez cztery kraje. DoArgentyny, Chile i Peru ma dołączyć jeszcze Boliwia.

 

Rajd Dakar: Jednak bez Boliwii

Jeszcze nie w 2012, ale może w 2013. Tak wygląda przyszłość wcielenia dotrasy Rajdu Dakar odcinków położonych na terenach Boliwii.

 

Mamy wybitne drogi!

Owszem, mamy, ale w porównaniu z Pakistanem. W serwisie YouTubeznaleźliśmy bardzo ciekawy dokument.

 

Polacy powalczą w piekle

Na naszym globie nie ma drugiej takiej imprezy, drugiego takiego wyzwania, zktórym może zmierzyć się śmiertelnik mówiący o sobie, że wżyłach ma benzynę zamiast krwi. Rajd Dakar to legenda, któraprzeraża wielu i podnieca wszystkich. Każdego roku Dakar przyciągakierowców z całego świata. W tym roku na starcie zobaczymy aż 18Polaków.

 

Renault Duster Team zaatakuje pierwszą 10. Dakaru

Rajd Dakar startuje już niebawem, wyścig zbrojeń jest już na ostatniejprostej. Argentyński zespół Renault Duster Team ma poważne planydotyczące swojego 3. startu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017