Wyszukiwałeś:

Bosch X

Standard X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bosch Standard

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Peugeot 406: Przejechać sie 406, znaczy pokochać... :)

4.5 Zacznę tak: śmiać mi się chce z ludzirozsiewających mity o awaryjnych, delikatnych francuskich samochodach. Jeszczenie tak dawno, bo rok i osiem m-cy temu, widząc francuza na poboczu z otwartąmaską, pierwsza myśl to taka, że nie zaufam francuski...

 

20 milionów ESP

Firma Bosch, zajmująca się produkcją systemów ESP (Electronic StabilityProgram) osiągnęła niedawno kolejny kamień milowy w rozwoju tej technologii.Kilka dni temu podano do informacji, że w fabrykach wyprodukowano już 20milionów egzemplarzy tych systemów.

 

Szybkie i gorące świece Boscha

Nowe świece żarowe dla silników wysokoprężnych produkowane przez firmęBosch mają za zadanie wyznaczyć nową jakość w swojej dziedzinie. Dla nowychświec nawet temperatura minus 28 stopni Celsjusza nie powinna być straszna,gdyż nawet przy takim zimnie będą one w stanie nagrzać się do 1000 stopniCelsjusza w czasie krótszym niż dwie sekundy.

 

Akumulator na srogą zimę

O istnieniu akumulatora przypominamy sobie najczęściej, kiedy podczaskilkunastostopniowych mrozów odmawia nam posłuszeństwa. Na nic wtedy nerwoweprzekręcanie kluczykiem. Aby zapobiec tego typu problemom, firma Boschwypuściła na rynek nowy, bezobsługowy akumulator.

 

Nim ostygnie żarnik

Nadchodzi nieubłagalny zmierzch technologiczny dla drucików wolframowychi nagrzewających się żarówek. Opracowano coś dużo szybszego,świecącego mocniejszym strumieniem i przy okazji bardzo trwałego. Proszępaństwa oto dioda LED.

 

Obowiązkowe ESP!

Już od listopada 2011 roku wszystkie nowe modele samochodów osobowychoraz użytkowych, rejestrowane na terenie Unii Europejskiej, będą musiałyposiadać w standardowym wyposażeniu układ stabilizacji toru jazdy ESP. Trzylata później w ESP będą musiały być wyposażone wszystkie nowepojazdy. Takie rozwiązanie przyjął właśnie Parlament Europejski.

 

100 lat elektryczności w samochodach

Dziś samochody napędzane energią elektryczną stają się powolicodziennością. Mało kto jednak wie, że początki elektryczności wsamochodach sięgają początków ubiegłego stulecia a jednym zprekursorów elektryczności w autach była firma Bosch.

 

Bosch wśród najlepszych pracodawców

Top Employers Institute, specjalizujący się w badaniach polityki personalnejoraz warunków pracy, wyróżnił firmę Robert Bosch prestiżowymcertyfikatem Top Employers Polska 2014.

 

100 mln układów ESP od firmy Bosch

W 1995 roku firma założona przez Roberta Boscha rozpoczęła seryjnąprodukcję układu ESP. Od tamtego czasu wyprodukowano już 100 mln sztuk tegosystemu bezpieczeństwa.

 

W pogoni za wydajnością

Coraz bardziej zaawansowane układy wtryskowe, poza zwiększaniem mocysilników, optymalizują proces spalania obniżając zużycie paliwa izmniejszając emisję spalin.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Bosch Standard".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017