Wyszukiwałeś:

Boxer

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Boxer

Spróbuj też wyszukać: peugeot boxer kia cead boxer zużycie paliwa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

Prodrive P2: WRC przyszłości

Firma Prodrive zajmująca się między innymi budową rajdowych samochodówSubaru Impreza, wkrótce zaprezentuje futurystyczną wersję auta klasy WRC -Prodrive P2.

 

Fiat i grupa PSA wciąż razem

Nowe generacje modeli Fiat Ducato, Peugeot Boxer oraz Citroen Jumper nadalbędą wytwarzane na tej samej linii produkcyjnej. Oba koncerny będą równieżwspólnie produkować skrzynie biegów.

 

'Trójka' z Sevel

Już niebawem klasa samochodów dostawczych wzbogaci się o trzy nowe modele.Trzy nowe, choć wszystkie bazują na tej samej płycie podłogowej ipodzespołach mechanicznych. Mowa oczywiście o nowej generacji "trojaczków zSevel", Citreonie Jumper, Fiacie Ducato i Peugeocie Boxer, które świętująswoją premierę na salonie samochodowym w Madrycie.

 

Impreza i Forester z dieslami

Po wprowadzeniu do sprzedaży modeli Legacy i Outback z jednostkamiwysokoprężnymi, teraz Subaru zdecydowało się na identyczne posunięcie zImprezą oraz Foresterem. Premiera światowa już na wystawie w Paryżu, adebiut rynkowy jeszcze podczas tegorocznej jesieni.

 

Peugeot Bipper „ Międzynarodowym Vanem Roku ”2009

Peugeot BIPPER otrzymał  23 września , na 62. Międzynarodowym SalonieSamochodów Użytkowych w Hanowerze, nagrodę „ Międzynarodowy VanRoku” 2009. Po tytule przyznanym dla Peugeot Experta w 2008, Marka zostajewyróżniona  drugi rok z rzędu.

 

Sportowa Toyota w 2011 roku

Rozszerzona ostatnimi czasy współpraca pomiędzy Toyotą i Subaru, ma wciągu najbliższych dwóch lat przynieść sportowe owoce dla tegopierwszego producenta. Na koniec 2011 roku Toyota zaplanowała bowiem debiutkomapktowego auta, które na pewno nie będzie miało nic wspólnegoz miejskimi osiągami modelu Yaris.

 
 
 

Sprzedam: Peugeot Boxer 2.5 TD VAT-IZOTER 1997

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
furgon bordowy diesel 2.5 86 309000 6300PLN

 

Sprzedam: Peugeot Boxer 2007

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
inny czerwony inny 2.198 120 0 12100

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017