Wyszukiwałeś:

Boxster X

S X

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Boxster S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

Więcej mocy w Porsche

Wraz z początkiem nowego roku modelowego, Porsche Boxster oraz Boxster Szostaną ulepszone pod względem mocy oraz momentu obrotowego. Oba modelecharakteryzować będzie lepsza wydajność na drodze połączoną z niższymzużyciem paliwa.

 

200 tys. razy Boxster

Porsche Boxster - na naszym rynku auto wciąż unikatowe - doczekało się 200tys. egzemplarza. Jubileuszowy samochód został wyprodukowany w fińskiejfabryce Valmet Automotive w miejscowości Uusikaupunki, przez kooperantaniemieckiej marki.

 

Więcej mocy w Porsche

We wrześniu na rynek wejdą dwa nowe modele Porsche - Boxster S Porsche DesignEdition 2 i Cayman S Sport. Oba uzyskują moc 303 KM (223 kW) z 3,4 litrapojemności skokowej, czyli o osiem KM więcej, niż dotychczasowe wersje S.

 

Nadchodzi czterocylindrowy Boxster

Od dłuższego czasu w motoryzacyjnym świecie pojawiały sspekulacje natemat nowego modelu Porsche. I nie chodzi tutaj o model Panamera. WysłużonyBoxster miał być zastąpiony przez nowe auto. Okazuje się jednak że zostaniezastąpiony, ale jego silnik.

 

To będzie najlżejsze Porsche

Ważący zaledwie 1.275 kg Porsche Boxster Spyder będzie najlżejszym zewszystkich Porsche dostępnych dziś w sprzedaży. Światowa premiera tegoroadstera w grudniu na wystawie w Los Angeles, debiut rynkowy w lutym 2010.

 

Wiatr we włosach w Porsche Boxster S

 

Sylwetka Porsche Boxster.

 

Porsche Boxster S Black Edition

Jakiś czas temu pojawiła się u nas informacja o Porsche 911 Black Edtion.Teraz przyszedł czas na Boxstera S.

 

Porsche Boxster: Oto najnowsza generacja

Producent legendarnych sportowych aut ze Stuttgartu zaprezentował najnowswersję roadstera z silnikiem umieszczonym centralnie - Porsche Boxster.Mniejsza masa, dłuższy rozstaw osi oraz szerszy rozstaw kół taki jestnowy Boxster.

 

Porsche 718 Boxster: Cztery cylindry i turbo

Porsche po raz pierwszy zaprezentowało model Boxster 20 lat temu i w rocznicętego wydarzenia Niemcy odsłaniają nową generację. Roadster z centralnie umieszczonym silnikiem dostał nową nazwę i silnik czterocylindrowy turbo.Porsche mówi o aucie oszczędniejszym i mocniejszym niż poprzednik.

 

Porsche 718 Boxster - ceny w Polsce

Krótko po oficjalnym debiucie, do polskich salonów trafia nowePorsche 718 Boxster. Zobacz, ile trzeba zapłacić za nowego roadstera zeStuttgartu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Boxster S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017