Wyszukiwałeś:

Brabus

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Brabus

Spróbuj też wyszukać: mercedes 124 cabrio brabusfcv barabus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Najszybszy roadster świata

Niemiecka firma Brabus specjalizująca się w 'podkręcaniu' seryjnych modelimarki Mercedes wydała właśnie na rynek kolejny gorący produkt. Dzięki swoimosiągom samochód o nazwie SV12 S otrzymał już miano najszybszegoroadstera świata.

 

Podwójnie doładowana S-Klasa

Niemieccy specjaliści od profesjonalnego tuningu modeli marki Mercedesprzygotowali właśnie kolejną, potężną maszynę o nazwie Brabus T13. I niechodzi tutaj w żadnym wypadku o nowy model czołgu, tylko podwójniedoładowaną wersję dwunastocylindrowej S-Klasy, której moc szacowana jest na630KM.

 

Klasa C w pakiecie Brabusa

Chwilę po wypuszczeniu na rynek "cywilnej" wersji nowego Mercedesa,profesjonalni tunerzy z niemieckiej firmy Brabus zajęli się zmodyfikowaniemnajnowszej generacji modelu Klasy C. Ze spokojnego sedana wyszła całkiemniezła rakieta.

 

Brabus ulepszył Mercedesa CL

Tuningowi profesjonaliści z niemieckiej firmy Brabus pracowali ostatnimi czasynad najnowszą generacją Mercedesa Klasy CL. Efekty ich pracy zostałyopublikowane kilka dni temu.

 

Brabus ma 30 lat!

Tegoroczne targi motoryzacyjne we Frankfurcie będą okazją do upamiętnieniatrzydziestej rocznicy powstania znanej na całym świecie, niemieckiej firmytuningowej Brabus. Specjalnie na tą okazję przygotowywany jest nowy model,który będzie kolejnym wilkiem w owczej skórze.

 

C63 od Brabusa

Inżynierowie firmy Brabus opracowali nowy "zestaw" podnoszący mocMercedesa C63 AMG. Brabus B63 S Performance Kit pozwoli wydobyć z 6,2 litrowejjednostki 530 koni mechanicznych oraz moment obrotowy rzędu 650Nm.

 

Brabus tuninguje nową limuzynę

Firma Brabus nie daje szans konkurencji. Nowa generacja Mercedesa Klasy Ejeszcze na dobre nie zdążyła zagościć w salonach, a firma wypuściła narynek kolejnego stuningowanego potwora, ociekającego mocą.

 

Elegancki tuning Brabusa

Firma Brabus postanowiła zająć głos w sprawie nowego Mercedesa Klasy ECoupe. Specjaliści od tuningu samochodów z gwiazdą wydali na światupiększoną i mocniejszą wersję następcy CLK.

 

750 koni i mobilne biuro

Firma Brabus znana jest już z tego, że potrafi wydobyć co do ostatnich kroplipotencjał drzemiący w silnikach Mercedesa. Tym razem kolejna odsłonamożliwości inżynierów to model SV12R bazujący na Mercedesie Klasy S600.

 

SUV z piekła rodem

Firma Brabus znana jest z ekstremalnego tuningowania Mercedesów. Tymrazem na warsztat trafił największy SUV tej marki - Klasa GL.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017