Wyszukiwałeś:

Bravo

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bravo

Spróbuj też wyszukać: bravo 1999 punto fiat bravo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Bravo w miejsce Stilo

Szykowany na początek przyszłego roku następca obecnej generacji kompaktowegomodelu Fiat Stilo będzie oferowany pod nową-starą nazwą: Bravo.

 

Namierzony: Nowy Fiat Bravo?

Fiat ponownie chce zamieszać w szykach segmentu aut kompaktowych. Bronią wwalce o klientów w tej wymagającej klasie ma być nowa generacja modelu Bravolub jak kto woli Stilo. W Internecie ukazały się już pierwsze zdjęciaprzedstawiające nowe dzieło włoskiej marki.

 

Przesunięta premiera Bravo

Według doniesień niemieckiego magazynu "Auto Bild" Fiat opóźni niecoprezentację nowej generacji modelu Bravo. Auto "na salony" miało wjechać jużpodczas wrześniowych targów w Paryżu, jednak według magazynu debiut nastąpidopiero w grudniu (7-17.12), na wystawie w Bolonii.

 

Fiat Bravo: Fiat a'la Alfa

Model Stilo oficjalnie odchodzi do lamusa. Oficjalnie zastępuje go nowa edycjamodelu Bravo. Kompaktowiec włoskiej marki pojawi się w salonach już napoczątku 2007 roku.

 

"Zbloguj" Bravo

W dniu 20 grudnia po raz pierwszy w historii motoryzacji został uruchomionyblog towarzyszący premierze nowego Fiata Bravo. Jak twierdzi Fiat, włoskamarka otwiera drzwi swej organizacji przed wszystkimi zainteresowanym nowymmodelem.

 

Fiat Bravo: nowa wersja i nowe rynki

Choć do oficjalnej premiery, a właściwie powrotu Fiata Bravo pozostałjeszcze tydzień, to władze koncernu już myślą o poszerzeniu gamy tegomodelu o nowe wersje nadwoziowe, a także o ekspansji na nowe rynki.

 

Nowy Fiat Bravo już za 49.990 zł

Włoski koncern przystępuje do walki o swój kawałek tortu w segmenciesamochodów kompaktowych. Po sukcesie Grande Punto i Pandy, nową odsłonęFiata Bravo czeka nie lada zadanie. Czy pomoże mu w tym gwarancja na milionkilometrów, technologia World Class Manufacturing oraz cena 49.990 złotych?

 

Fiat Bravo: Powrót wg Fiata

Nie wiadomo, czy bardziej sentyment do nazwy, czy też niepowodzeniapoprzednika, czy może też oba naraz sprawiły, iż Fiat powrócił wsegmencie kompaktów z nowym Bravo. Jak wiadomo, z powrotami bywaróżnie, jednak w tym przypadku nadzieje włoskiego koncernu na sukcessą w pełni uzasadnione.

 

Fiat Bravo jako crossover

W 2009 roku Fiat przedstawi nową wersję nadwoziową modelu Bravo. Włoskiproducent zamierza powalczyć o rynek kompaktowych modeli crossover z VWTiguanem, Toyotą RAV4 i spółką wprowadzając do sprzedaży BravoCross.

 

Grande Punto i Bravo do serwisu

Fiat Auto Poland powiadomił o rozpoczęciu akcji serwisowych dwóchswoich modeli. W przypadku Grande Punto problemy mogą dotyczyć ogrzewania iklimatyzacji, zaś w Bravo niebezpieczeństwo może stwarzać mocowanie tylnegokoła.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017