Wyszukiwałeś:

Brazylia

. Znaleziono 328 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Brazylia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 328 wszystkich):

Volkswagen: Duże cięcia w Brazylii

Największy, europejski producent samochodów, marka Volkswagen w ciągu dwóchlat zamierza zwolnić tysiące pracowników ze swoich zakładów w Brazylii.Niewykluczone jest także zamknięcie aż pięciu fabryk!

 

Iveco: Reorganizacja w Brazylii

Należące do koncernu Fiata Iveco zapowiedziało reorganizację struktur swojejdywizji w Ameryce Łacińskiej i rozwoju marki na terenie Brazylii. Włoskiproducent pojazdów użytkowych zapowiedział również, że w sierpniuwprowadzi na lokalny rynek nowy model.

 

Logan w Argentynie i Brazylii

Dwa największe kraje Ameryki Południowej będą kolejnymi rynkami, gdzie dosprzedaży trafi Logan. Logan – pod marką Renault – pojawi się wArgentynie w maju oraz w Brazylii w lipcu.

 

Grande Punto hitem w Brazylii

Po kilku miesiącach od premiery handlowej na rynku latynoamerykańskim, wBrazylii  Fiat Grande Punto został wybrany  “Carro do Ano2008” (Samochodem Roku 2008) przez jury składające się z 37dziennikarzy z prasy branżowej. Włoski model wyprzedził między innymiCitroena C4 Pallas i Nissana Sentrę.

 

MAN przejmuje VW Truck&Bus Brazylia

Koncern MAN AG odkupił od Volkswagen AG przedsiębiorstwo VW Truck & Bus, zsiedzibą w Resende (Brazylia). Przejęcie przedsiębiorstwa wartego 1.175milionów euro w oparciu o decyzję zarządu spółek MAN oraz VWnastąpi z dniem 1 stycznia 2009 roku.

 

Rząd w Brazylii postawił na autobusy MAN

Spółka MAN Latin America wygrała przetarg, ogłoszony przez rządfederalny w Brazylii, na dostawę 4000 autobusów szkolnych. Tak dużadostawa popularnych "Volkbusów" jest największą w historiifirmy.

 

Kubica: Wszystko może się zdarzyć na Interlagos

Robert Kubica udzielił wywiadu dla zespołu prasowego Renault. Polak dzielisię refleksjami po Grand Prix Korei i ocenia nadchodzącą eliminacjęmistrzostw świata - Grand Prix Brazylii na torze Interlagos.

 

GP Brazylii: Dublet Red Bulla dał im tytuł

Jest już nowy mistrz świata Formuły 1 w klasyfikacji producentów.Sebastian Vettel i Mark Webber zajęli dwa pierwsze miejsca w Grand PrixBrazylii, dając upragniony tytuł zespołowi Red Bull. Obaj kierowcy mająszansę także na tytuł w klasyfikacji kierowców. O ile pokonająFernando Alonso z Ferrari. Hiszpan na torze Interlagos był trzeci.

 

Audi także z Brazylii

Od 2015 roku Brazylia dołączy do grona tych krajów, w którychprodukowane są modele z czterema pierścieniami na grillu. W miejscowościSão José dos Pinhais wytwarzane będą nowe Audi A3 w wersji sedanoraz Audi Q3.

 

Ciężarówki DAF z Brazylii

W Brazylii w miejscowości Ponta Grossa uruchomiona została nowa fabrykakoncernu Paccar, w której powstawać będą pojazdy ciężarowe markiDAF.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017