Wyszukiwałeś:

Brooklands

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Brooklands

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Prestiżowe centrum Mercedesa

Niemiecki producent samochodów, Mercedes-Benz potwierdził informację natemat inwestycji wartej kilka milionów funtów w okolicyBrooklands, Wielka Brytania. Powstanie tam nowoczesne centrum prezentującemożliwości marki.

 

Bentley Brooklands: Luksus w pełni limitowany

Bentley, luksusowa marka wchodząca w skład grupy Volkswagena wykorzystujetargi samochodowe w Genewie do prezentacji swojego nowego modelu Brooklands.Samochód nawiązuje do lat 20- i 30-tych ubiegłego wieku, do okresukiedy Bentley świętował swoje największe sukcesy w sportach motorowych.

 

Pierwszy Bentley sprzedany

Luksusowa, brytyjska marka Bentley oficjalnie na polskim rynku działawłaściwie dopiero od kilku dni, a już ma na swoim koncie pierwszy sukces wpostaci sprzedanego jednego auta.

 

Urodziny V8-ki Bentleya

W tym roku mija pięćdziesięciolecie wprowadzenia legendarnego silnika V8 wsamochodach marki Bentley. Trudno uwierzyć, ale wiekowa już konstrukcja przezwszystkie lata egzystencji nie przeszła wielu rewolucyjnych zmian, a dzisiejszawersja silnika jest niemal identyczna z pierwowzorem.

 

Dziewięćdziesiąt lat minęło...

Chciałoby się powiedzieć, że jak jeden dzień. Brytyjski producentsamochodów marki Bentley w swojej niekrótkiej karierze miał kilkaniezwykłych zwrotów. Jednak pomimo tego pod względem prestiżu,elegancji i siły samochody te niezmiennie zachwycają miłośnikówczterech kółek.

 

Najwięksi truciciele

Emisja dwutlenku węgla, jeszcze parę lat temu, mało ważny składnik danychtechnicznych pojazdu, dzisiaj przybiera bardzo mocno na znaczeniu. Jużniedługo będzie nawet decydował o racji bytu samochodu na rynku.Przedstawiamy oto listę największych "trucicieli" jakie mająjeszcze okazję poruszać się po drogach.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017