Wyszukiwałeś:

Bugatti

. Znaleziono 75 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bugatti

Spróbuj też wyszukać: lamborghini bugatti veyron lotus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 75 wszystkich):

Triumf Bugatti Veyron

Samochód Bugatti Veyron rozłożył swoich rywali pod względemprzyspieszenia w konkursie przeprowadzonym przez magazyn Autocar. Abyrozpędzić się do prędkości 0-160-0 km/h potrzebował mniej czasu niżsuperszybki motor Suzuki GSX-R1000.

 

Co piąte Bugatti w Dubaju

Jeśli chcesz zobaczyć na żywo najdroższy i najszybszy seryjny sportowysamochód świata to wybierz się do Dubaju. Tamtejsi szejkowie lubująsię w unikatowym Bugatti Veyron 16.4.

 

1.350 koni w Bugatti

Marka Bugatti od zawsze była producentem wyjątkowych samochodów,które mogły się chwalić ponadczasowymi osiągami. Nawet jeśli firma wprzeciągu swojej działalności miała bardzo długie okresy stagnacji. W tymroku przypada jubileusz stu lat istnienia firmy i na tą okazję stworzonospecjalne auto.

 

Nowe Bugatti we Frankfurcie?

Być może juz podczas targów we Frankfurcie zostanie zaprezentowanycałkowicie nowy model marki Bugatti. Auto o nazwie Royale będzie jeszczeszybsze i droższe niż Veyron.

 

Królewskie Bugatti

Producent jednego z najszybszych i najdroższych samochodów na świeciepostanowił nieco zboczyć z obranego kursu, aby wejść w całkowicie nowysegment. Nowe Bugatti Royale będzie szybkie, luksusowe, czterodrzwiowe ipomieści w swoim wnętrzu cztery osoby.

 

Nowe Bugatti to..

Według magazynu Auto Express nazwa nowego samochodu marki Bugatti, któryjuż niebawem zostanie oficjalnie odsłonięty, została ujawniona. Nie będziemiał jednak nic wspólnego z nazwą Royale czy Project Lydia. Będzie topo prostu Bordeaux.

 

Nowe Bugatti debiutuje

Bugatti jest drugą marką wchodzącą w skład Volkswagen Group, która wtym roku obchodzi swoje setne urodziny. Dla uczczenia tej rocznicy firmazaprezentowała Bugatti Grand Sport Sang Bleu.

 

Trzy wersje nowego Bugatti

Jak donoszą zagraniczne źródła koncept Bugatti Bordeaux prawdopodobnietrafi na rynek. Nie wiadomo jeszcze w jakiej formie, bowiem firma rozważa ażtrzy projekty.

 

Nie pokazali nowego Bugatti

Mimo wcześniejszych przecieków i zapowiedzi nowe Bugatti 16 C Galibiernie zostało odsłonięte wśród "zwykłychśmiertelników" we Frankfurcie. Auto zaprezentowano na specjalnympokazie dla wybranych klientów. Na szczęście ujawniono zdjęcia idetale techniczne.

 

Bugatti Veyron + ciężarówka gratis

Są ludzie dla których "standardowe" Bugatti Veyron raczej niejest interesującym kąskiem. Na aukcji Jameslist pojawiła się specjalnawersja tego ultraszybkiego i drogiego samochodu w nietypowym kolorze znietypowym wyposażeniem dodatkowym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017