Wyszukiwałeś:

Buses

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Buses

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Rozwój Volvo Buses we Wrocławiu

W poniedziałek, 17 października została podpisana umowa pomiędzy VolvoPolska a rządem RP. W ramach tej umowy firma otrzyma fundusze unijne na projektinwestycyjny dotyczący dalszego rozwoju działalności produkcyjnej Volvo Buseswe Wrocławiu.

 

Autobus i kolej w jednym

Inicjatywa projektu "ftr" wyszła od firmy First, największego przewoźnikaautobusowego w Zjednoczonym Królestwie. Skrót "ftr" pochodzi od angielskiegosłowa "future", czyli przyszłość, zaś celem projketu jest uatrakcyjnienieprzejazdów autobusowych, łącząc przy tym cechy innych środków komunikacji.

 

Wrocławskie Volvo dostarczy autobusy do Holandii

Wrocławskie Volvo Buses wyprodukuje 113 autobusów miejskich dlamiędzynarodowego klienta Veolia z Holandii. Dostawy zostaną zrealizowanepodczas czwartego kwartału 2007 roku.

 

Volvo Buses: rozbudowa w Indiach

Volvo Buses zainaugurowało otwarcie nowych działów w fabryce w Indiach.Nowopowstałe zakłady w miejscowości Banglore są czytelnym sygnałem, żeszwedzki producent zamierza w jeszcze większej skali zaistnieć na prężnierozwijającym się rynku azjatyckim.

 

424 autobusy Volvo do Norwegii i Szwecji

Volvo Buses otrzymało zamówienie na dostawę 424 autobusów odklientów z Norwegii i Szwecji. W Norwegii 3 operatorów,którzy wygrali dwa największe przetargi wybrało autobusy Volvo.

 

Volvo Buses: Duże zamówienie w Kanadzie

Przedstawicielstwo Volvo Buses, Nova Bus otrzymało zamówienie na 410autobusów miejskich do obsługi tras w Montrealu w Kanadzie. Wartośćzamówienia to 1.3 miliarda SEK. Dostawy rozpoczną się jeszcze w tymroku i potrwają przez 3 lata.

 

Daimler: autobusowe wyniki za 2008 r.

Koncern Daimler Buses osiągnął w 2008 r. rekordowe wyniki sprzedaży,która wyniosła 40 600 autobusów i autokarów marekMercedes-Benz, Setra i Orion. To oznacza wzrost o 4 % w porównaniu w 2007r.

 

Recesja na rynku autobusów

Recesja i kryzys finansowy mocno nadwyrężają kondycję przemysłuautobusowego. Rynek autobusów turystycznych w Europie skurczył się o20% w porównaniu z tym samym okresem ub.roku. Trochę lepiej trzyma sięrynek autobusów miejskich- ratuje go wzrost zainteresowania autobusamiprzyjaznymi dla środowiska oraz hybrydowymi.

 

Autobusami Mercedesa na Mistrzostwa Świata w RPA

Spółka Daimler Buses dostarczy 460 autobusów marki Mercedes-Benzz okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2010 w Republice PołudniowejAfryki.

 

Nowy 13-litrowy silnik do autobusów Volvo

Volvo Buses wprowadza 13-litrową jednostkę napędową do wyposażeniaautobusów Volvo 9700 i Volvo 9900. Nowy silnik nie tylko rozwijawiększą moc, ale także zużywa mniej paliwa od swojego poprzednika.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017