Wyszukiwałeś:

Bydgoszcz

. Znaleziono 432 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bydgoszcz

Spróbuj też wyszukać: Wałcz -Bydgoszcz łódź Chojnice szczecin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 432 wszystkich):

Bydgoszcz: Wiadukty Warszawskie do remontu

22 stycznia rozpocznie się zapowiadany remont Wiaduktów Warszawskich naul. Fordońskiej, w ciągu miejskiego odcinka DK nr 80 w Bydgoszczy. Pracomremontowym zostaną poddane oba wiadukty. Na północnym przewidziano ruchdwukierunkowy – informuje Zarząd Dróg Miejskich i KomunikacjiPublicznej. Remont potrwa dwa lata.

 

Remont wiaduktu w Bydgoszczy

We wrześniu rozpoczął się remont wiaduktu przy ul. Szubińskiej wBydgoszczy, który jest miejskim odcinkiem drogi wojewódzkiej nr223.

 

Bydgoszcz będzie walczyć o S5

W dalszym ciągu nie wiadomo, czy droga ekspresowa S5 pobiegnie przez Bydgoszcz,ale władze miasta zapowiadają walkę o budowę drogi w najbardziej optymalnymdla miasta wariancie. W tym celu została zorganizowana konferencja prasowa.

 

Bydgoszcz: Próby obciążeniowe wiaduktu

Trwa remont Wiaduktów Warszawskich w Bydgoszczy, znajdujących się wciągu drogi krajowej nr 80. Na wiadukcie południowym specjaliści zPolitechniki Poznańskiej przeprowadzili już próby obciążeniowe.Wiadukt północny będzie remontowany w drugiej kolejności.

 

S5 obwodnicą Bydgoszczy

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Bydgoszczy wydał decyzjęśrodowiskową dla  drogi ekspresowej S-5. Wybrany IV wariant topółnocno-zachodnia obwodnica Bydgoszczy. Powyższa decyzja pozwalaprzystąpić do kolejnych etapów, zmierzających do realizacji inwestycjiw latach 2012 - 2014.

 

Ponad 206 mln na budowę Trasy Uniwersyteckiej w Bydgoszczy

Konsorcjum złożone z trzech firm wybuduje Trasę Uniwersytecką z mostem LechaKaczyńskiego w Bydgoszczy. Trasa biec będzie od skrzyżowania ulicyOgińskiego z ul. Powstańców Wlkp., z estakadą nad ul. Jagiellońską iz nowym mostem przez Brdę aż do ul. Wojska Polskiego. Koszt budowy wyniesie206,6 mln zł. Na budowę Trasy Uniwersyteckiej z mostem przez Brdę miastootrzymało dofinansowanie ze środków unijnych w wysokości 92,7 mln zł.

 

Bydgoszcz: Trasa Uniwersytecka – podpisano umowę

W Bydgoszczy podpisano umowę na budowę trasy Uniwersyteckiej z mostem przezBrdę. Inwestycja warta 206,6 mln zł rozpocznie się jeszcze w tym roku. Tonajwiększa inwestycja drogowa w historii Bydgoszczy.

 

Bydgoszcz: Trasa Uniwersytecka pełną parą

Trasa Uniwersytecka w Bydgoszczy czyli połączenie ulicy PowstańcówWielkopolskich i Wojska Polskiego estakadą, jedna z największych tego typukonstrukcji w Polsce jest prawie na półmetku – stan zaawansowaniaprac to 45,1%. Wartość tej inwestycji to ponad 207 mln zł. Dwujezdniowa trasao długości ponad 1,5 km to m.in. osiem obiektów mostowych (estakadylewobrzeżna i prawobrzeżna, tzw. most nurtowy, dwa wiadukty od strony ul.Jagiellońskiej oraz kładka widokowa).

 

Połączą Bydgoszcz z S5, a zaczną od skrzyzowania

Kończą się prace projektowe związane z pierwszym etapem rozbudowy drogiłączącej Bydgoszcz z węzłem na trasie S5 w Białych Błotach.Wkrótce ruszą prace przy skrzyżowaniu z Czerską. Następny etap tobudowa drugiej jezdni poza terenem zabudowanym.

 

S10 Bydgoszcz ? Toruń: ponowny przetarg

Wcześniejszy przetarg na realizację ten inwestycji został unieważniony zpowodu braku pieniędzy. Kilka dni temu ogłoszono przetarg na StudiumTechniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe (STEŚ) dla S10 Bydgoszcz – Toruń.Otwiera to ponownie drogę do realizacji inwestycji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017