Wyszukiwałeś:

Bydgoszcz

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bydgoszcz

Spróbuj też wyszukać: Wałcz -Bydgoszcz łódź Chojnice szczecin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Obwodnicą wokół Torunia

Budowa obwodnicy wokół jednego z najstarszych miast Polski trwa. Kosztwykonania robót budowlano- montażowych wyniesie ponad 90,5 mln zł.Dzięki temu czas przejazdu na trasie Bydgoszcz - Włocławek skróci sięo 15 min i o 20 min na trasie Inowrocław - Olsztyn.

 

Fundusze na bydgoską trasę W-Z

Bydgoszcz otrzyma z funduszy unijnych 42,6 mln zł na dokończenie ostatniegoodcinka trasy W-Z, od ul. Artyleryjskiej do Żeglarskiej. Dofinansowana będzierównież rewitalizacja Wyspy Młynskiej.

 

Rok obwodnic

O trzy nowe obwodnice wzbogaciły się w 2005 roku drogi krajowe na terenieWielkopolski - otwarto 6,3-km obwodnicę Gniezna i 6-km obwodnicę Piły nastyku dróg krajowych 10 Szczecin-Bydgoszcz i 11 Bytom-Poznań-Koszalin.Obwodnica Ślesina, po licznych perypetiach, została wreszcie oddana doużytku.

 

Bydgoszcz: Wiadukty Warszawskie do remontu

22 stycznia rozpocznie się zapowiadany remont Wiaduktów Warszawskich naul. Fordońskiej, w ciągu miejskiego odcinka DK nr 80 w Bydgoszczy. Pracomremontowym zostaną poddane oba wiadukty. Na północnym przewidziano ruchdwukierunkowy – informuje Zarząd Dróg Miejskich i KomunikacjiPublicznej. Remont potrwa dwa lata.

 

Ekspresowa przez Bydgoszcz mniej ważna

Rząd przesunął budowę ekspresowej drogi nr 5 na trasie Nowe Marzy –Bydgoszcz – Żnin z listy projektów priorytetowych na listęrezerwową. Zgodnie z dotychczasowymi założeniami ponad sto kilometrówekspresowej piątki miało powstać do 2013 r. Koszt inwestycji zapisanej wprogramie "Infrastruktura i Środowisko" oszacowano na 511,3 mln euro.

 

Remont wiaduktu w Bydgoszczy

We wrześniu rozpoczął się remont wiaduktu przy ul. Szubińskiej wBydgoszczy, który jest miejskim odcinkiem drogi wojewódzkiej nr223.

 

Bydgoszcz: radni wybrali wariant S5

Urząd Miejski w Bydgoszczy poinformował, że Bydgoscy radni podpisalistanowisko w sprawie przebiegu przez miasto drogi ekspresowej S5. Oficjalniepopierają budowę drogi według wariantu I, czyli alejami Armii Krajowej,Wyszyńskiego i Jana Pawła II.

 

S5 jako obwodnica?

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki poinformował, że 14 styczniabieżącego roku miało miejsce spotkanie w sprawie budowy drogi ekspresowej S5.Ustalono, że trasa na pewno powstanie, ale jej przebieg przez Bydgoszcz niejest jeszcze przesądzony.

 

Bydgoszcz będzie walczyć o S5

W dalszym ciągu nie wiadomo, czy droga ekspresowa S5 pobiegnie przez Bydgoszcz,ale władze miasta zapowiadają walkę o budowę drogi w najbardziej optymalnymdla miasta wariancie. W tym celu została zorganizowana konferencja prasowa.

 

Taksówkarze za S5 przez Bydgoszcz

Bydgoscy taksówkarze wyrazili poparcie dla budowy trasy ekspresowej S5przez miasto. Podobnego zdania są bydgoscy przedsiębiorcy. Wielumieszkańców jednak sprzeciwia sie tej inwestycji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017