Wyszukiwałeś:

C X

Max X

. Znaleziono 167 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C Max

Spróbuj też wyszukać: c-max focus c-max c max z 2011roku opinie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 167 wszystkich):

Ford Focus C-Max: Jazda na Maxa

Jedną z najbardziej popularnych obecnie klas samochodów wydają siębyć minivany. Od stycznia tego roku również Ford jest obecny w tymsegmencie, poprzez wprowadzenie modelu Focus C-Max.

 

Ford Focus C-Max: Dynamicznie, oszczędnie i rodzinnie

Czy minivany z silnikami diesla to przyszłość europejskiego rynkumotoryzacyjnego? Choć tak kategorycznie nie chcemy przesądzać, to jednaksporo prawdy kryje się w tej tezie.

 

Prapremiera C-Maxa

Ford Focus C-Max zadebiutował na rynku przed czterema laty. Wraz z jegomodernizacją zmieniona zostanie także jego nazwa. Pozostanie po prostu FordC-Max, z którego zapowiedzią będzie się można zapoznać na zbliżającychsię targach w Bolonii.

 

Odmieniony Ford C-Max

Zmiany w nowym wcieleniu Forda C-Max obejmują przede wszystkim zmienionąnazwę, już nie Ford Focus C-Max, oraz odświeżone i bardziej dynamiczneoblicze wraz z wieloma modyfikacjami i nowym wyposażeniem.

 

Nowy C-Max zjechał z taśm

Ford rozpoczął produkcję odmłodzonego, kompaktowego vana C-Max. Budowasamochodu odbywa się w niemieckiej fabryce w Saarlouis, a roczny wolumenprodukcji ma wynieść 129 000 egzemplarzy.

 

Ford C-MAX: Auto dla każdego

Wyobraźmy sobie, że potrzebujemy samochodu maksymalnie uniwersalnego. Częstoprzewozimy duże ilości bagażu, czasem na głowie mamy rodzinę, którątrzeba gdzieś zawieźć, a wraz z nią tabun koniecznych/nieprzydatnych rzeczy.Niekiedy pełni egoizmu chcemy sami pojeździć sobie samochodem o bardzodobrych właściwościach jezdnych, dającym na dodatek wysoką jakośćkomfortu. Ford C-MAX to jedno z tych aut, które z pewnością spełniąnasze wymagania.

 

Nowy Ford C-Max na siódemkę?

Kompaktowy van Forda, model C-Max już niebawem powinien doczekać sięprawdziwej zmiany generacyjnej. Do internetu przeciekły już pierwszewizualizacje nowej serii, która prawdopodobnie zostanie zaprojektowana zmyślą o przewozie siedmiu osób.

 

Ford C-Max: DSG na celowniku

Dwusprzęgłowe skrzynie to dość nowy wynalazek, którego zadaniem jestograniczenie wszelkich wad, jakie są przypisywane automatycznym przekładniom.Pionierem tej technologii jest Volkswagen ze swoim DSG, jednak w szranki zniemieckim koncernem próbuje stanąć Ford z przekładnią PowerShift,której wady i zalety mieliśmy właśnie możliwość sprawdzić przyokazji testu Forda C-Max.

 

Taki będzie nowy Ford C-MaX

Ford zdradził już oficjalnie, jak będzie wyglądać drugie wcieleniepopularnego kompaktowego minivana. Po raz pierwszy na własne oczy będziemożna C-Maxa zobaczyć na wystawie we Frankfurcie.

 

Focusy C-MAX z korozją

Ford Polska sp. z o.o. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że w niektórych egzemplarzach modelu Ford FocusC-MAX z silnikiem 1,6 L Duratorq-TDCi (DV Diesel) może dojść do korozjielementów układu chłodzącego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C Max".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017