Wyszukiwałeś:

C X

xf X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C xf

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Odważny Jaguar

Nadchodzące targi motoryzacyjne NAIAS w Detroit będą okazją dozaprezentowania całkowicie nowego studium koncepcyjnego marki Jaguar. Model onazwie C-XF to czterodrzwiowy sedan, którego wygląd będzie pokrótceprzedstawiać nowy kierunek designu tej marki.

 

Jaguar XF w ukryciu

W czasie gdy studium koncepcyjne modelu Jaguar XF prezentowane jest podczastargów motoryzacyjnych w Genewie, zamaskowana wersja przedprodukcyjna tegosamochodu porusza się już po brytyjskich ulicach. Okazało się też, żewygląd zewnętrzny samochodu zostanie nieco zmieniony.

 

Futurystyczna skrzynia biegów Jaguara

Wszystko wskazuje na to, że producent samochodów marki Jaguar pracujewłaśnie nad nowoczesnym interfejsem skrzyni biegów, która po raz pierwszyzostała użyta w studium koncepcyjnym C-XF.

 

Jaguar XF w przedbiegu

Będący pod wpływami Forda brytyjski producent luksusowych samochodów markiJaguar przygotowuje się do wejścia na rynek z całkowicie nowym modelem,który zastąpi dotychczasową generację S-Type. Będzie to Jaguar XF, a jegopubliczny debiut nastąpi już tej jesieni.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Brytyjski "drapieżnik" w Polsce [video]

Segment w klasie średniej premium był jak dotąd zdominowany głównieprzez niemieckich graczy. Przez długi czas brytyjski Jaguar, borykający się zcoraz większymi problemami, zachowując styl jednak odstawał technicznie swoimmodelem S-Type. Po dekadzie przyszedł wiatr zmian i oto nadchodzi era JaguaraXF, który właśnie wjechał na polskie salony.

 

75 lat Jaguara

W tym roku upływa 75 rocznica powstania nazwy Jaguar. W ciągu zaledwie trzechlat firma przeprowadziła rewitalizację oferty modelowej marki Jaguarwypuszczając na rynek trzy piękne i szybkie samochody.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C xf".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017