Wyszukiwałeś:

C X

xf X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C xf

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Odważny Jaguar

Nadchodzące targi motoryzacyjne NAIAS w Detroit będą okazją dozaprezentowania całkowicie nowego studium koncepcyjnego marki Jaguar. Model onazwie C-XF to czterodrzwiowy sedan, którego wygląd będzie pokrótceprzedstawiać nowy kierunek designu tej marki.

 

Jaguar XF w ukryciu

W czasie gdy studium koncepcyjne modelu Jaguar XF prezentowane jest podczastargów motoryzacyjnych w Genewie, zamaskowana wersja przedprodukcyjna tegosamochodu porusza się już po brytyjskich ulicach. Okazało się też, żewygląd zewnętrzny samochodu zostanie nieco zmieniony.

 

Futurystyczna skrzynia biegów Jaguara

Wszystko wskazuje na to, że producent samochodów marki Jaguar pracujewłaśnie nad nowoczesnym interfejsem skrzyni biegów, która po raz pierwszyzostała użyta w studium koncepcyjnym C-XF.

 

Jaguar XF w przedbiegu

Będący pod wpływami Forda brytyjski producent luksusowych samochodów markiJaguar przygotowuje się do wejścia na rynek z całkowicie nowym modelem,który zastąpi dotychczasową generację S-Type. Będzie to Jaguar XF, a jegopubliczny debiut nastąpi już tej jesieni.

 

Brytyjski "drapieżnik" w Polsce [video]

Segment w klasie średniej premium był jak dotąd zdominowany głównieprzez niemieckich graczy. Przez długi czas brytyjski Jaguar, borykający się zcoraz większymi problemami, zachowując styl jednak odstawał technicznie swoimmodelem S-Type. Po dekadzie przyszedł wiatr zmian i oto nadchodzi era JaguaraXF, który właśnie wjechał na polskie salony.

 

Euro NCAP: pierwszy crash-test chińczyka

Niezależna instytucja, Euro NCAP, sprawdzająca poziom bezpieczeństwa nowychmodeli na europejskim rynku właśnie poddała testom zderzeniowym pierwsze autopochodzące z Chin. Sprawdź, jak próby zderzeniowe przeszedł LandwindCV9, a także dwanaście innych modeli, jakie wpadły w ręcespecjalistów od rozbijania samochodów.

 

Superauto od Jaguara

Pojawiają się spekulacje, że Jaguar może mieć w przyszłościsupersamochód, który dopełni jego ofertę i sprawi, że prestiżfirmy, już na bardzo wysokim poziomie, jeszcze wzrośnie.

 

Bardzo ekonomiczny Jag

Ekonomia to niekoniecznie pierwsze skojarzenie, jakie przychodzi nam na myśl,słysząc słowo Jaguar. Jednak marka udowodniła, że chcieć, to móc.

 

Najlepszy koncept 2011 roku

Podczas 10. edycji North American Concept Vehicle of the Year Awards w Detroitwybrano najlepsze modele koncepcyjne 2011 roku. Najbardziej "ZnaccymModelem Roku 2011" został hybrydowy Jaguar C-X75. Jest to trzeci model whistorii Jaguara odznaczony w tym plebiscycie – po Jaguarze ALC w 2005oraz C-XF w 2007 roku.

 

Euro NCAP: Chińskie auta coraz bezpieczniejsze

Pamiętacie katastrofalne wręcz wyniki testów zderzeniowych takich autjak Landwind czy Brilliance, które przekreśliły właściwie ich szansewejścia na rynek europejski? Wydaje się, że mamy to już za sobą. Chińczycyna poważnie zaczęli podchodzić również i do kwestii bezpieczeństwa,czego najlepszym przykładem są ostatnie testy zderzeniowe Euro NCAP.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C xf".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017