Wyszukiwałeś:

C1

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C1

Spróbuj też wyszukać: c3 peugot 107 c4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

4 gwiazdki C1

Malutki Citroen C1 otrzymał 26 punktów i cztery gwiazdki w testachzderzeniowych przeprowadzonych przez EuroNCAP.

 

Peugeot 107: Mały lew

Peugeot 107 to ostatni reprezentant tzw. "Trojaczków z Kolina",który pojawił się na polskim rynku. Mimo że samochód jestniemal identyczny jak bracia Toyota Aygo i Citroen C1, w momencie debiutu byłsprzedawany jako jedyny z tej trójki z silnikiem wysokoprężnym.

 

Citroen C1: Cytrynka

Choć na naszym rynku debiutował jako pierwszy, to jednak na testy w naszeręce trafił ostatni. To oczywiście Citroen C1, jeden z trojaczków zKolina.

 

PSA odmładza "maluchy"

Koncern PSA Peugeot Citroen postanowił odświeżyć gamę swoich najmniejszychmodeli. Francuskie bliźniaki ze słynnych "Trojaczków zKolina" (Citroen C1, Peugeot 107 i Toyota Aygo) wyróżniają sięteraz bardziej charyzmatycznymi przednimi zderzakami i grillem.

 

Peugeot i Citroen z podobnymi problemami co Toyota

Problem "uciekającego" pedału gazu może dotyczyć nie tylko autmarki Toyota. Na przeprowadzenie akcji serwisowej zdecydował się właśniefrancuski koncern PSA Peugeot Citroen, którego modele 107 i C1wytwarzane w czeskiej fabryce w Kolinie razem z Toyotą Aygo.

 

Tylko 100 Citroenów C1

Patrząc przez pryzmat 80 tysięcy egzemplarzy łącznie ośmiu modeli Toyoty,jakie zostały objęte kampanią serwisową, akcja przywoływawcza 100 sztukCitroena C1 wydaje się być nic nie znaczącym problemem.

 

Syndrom awarii Toyoty także u Peugeota

Polski oddział Peugeot powiadomił, że w niektórych egzemplarzachPeugeot 107, wyprodukowanych w Czechach w okresie od maja 2005 r. do 18 sierpnia2009 r., może dojść do awarii pedału gazu. Kilkanaście dni temu identycznaawaria zmusiła Toyotę do ogłoszenia globalnej akcji serwisowej dla kilkumilionów samochodów.

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017