Wyszukiwałeś:

C3

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C3

Spróbuj też wyszukać: citroen c3 c3 picasso 206

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

C3 do warsztatu

Citroeny C3 wydane w Polsce między 15.09.02 i 15.01.03 wzywane są do ASO

 

Citroen C3: Współczesna "kaczka"

W przypadku prezentacji Citroena C3 można pokusić się o posłużenie znanymprzysłowiem: "W zdrowym ciele zdrowych duch". Dlaczego? Śpieszymy zwyjaśnieniem.

 

Będzie C3 Picasso

Po sukcesach Xsary Picasso, a ostatnio także C4 Picasso, Citroen postanowiłstworzyć kolejny model sygnowany nazwiskiem słynnego, hiszpańskiego malarza.Jeszcze w tym roku, na wystawie w Paryżu, zaprezentowany zostanie C3 Picasso.

 

C3 Pluriel niczym 2CV

Podczas wystawy w Paryżu Citroen zaprezentuje specjalną wersję modelu C3Pluriel o nazwie Charleston, która będzie stanowić ukłon w stronęlegendarnego modelu 2CV w sześćdziesiątą rocznicę rozpoczęcia jegoprodukcji.

 

Euro NCAP: Pierwsze testy wg nowych kryteriów

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami w lutym opublikowane zostały wynikitestów zderzeniowych pierwszej grupy aut ocenianych już według nowegosystemu. Na pierwszy ogień poszły Citroen C3 Picasso, Mazda 6, MitsubishiLancer, Subaru Impreza oraz dwie Toyoty: Avensis oraz iQ.

 

Citroen C3 Picasso: Spacebox

Gama Citroena powiększyła się o kolejnego przedstawiciela z segmentuminivanów, kolejnego ochrzczonego nazwiskiem słynnego hiszpańskiegomalarza. Citroen C3 Picasso jest już dostępny w polskich salonach, a jego cenyzaczynają się od 52 tys. zł.

 

Grażyna Wolszczak ambasadorką C3 Picasso

Grażyna Wolszczak, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego ekranu,od lat miłośniczka marki spod znaku szewronu, została ambasadorkąCitroëna C3 Picasso.

 

Oto nowy Citroen C3

Kiedy pojawił się na rynku w 2002 roku szokował nieco swoim wyglądem. Dziś,po siedmiu latach i dwóch milionach sprzedanych egzemplarzy przyszedłczas w końcu na zmianę pokoleniową.

 

Citroen C3 Picasso: Wielki maluch

Z czym, dla średnio zainteresowanego motoryzacją, kojarzy się w pierwszejkolejności marka Citroen? Z ładnymi dla oka modelami? Z rajdówkami WRCi Sebastienem Loebem? To być może też, ale z pewnością również zmodelami z segmentu minivanów, których to Citroen sporo ma wswojej gamie, a którego to najnowszego przedstawiciela - Citroena C3Picasso - właśnie mieliśmy okazję przetestować.

 

Citroen podał ceny nowego C3

Nowy Citroen C3 wchodzi na polski rynek. Zobacz na ile francuska marka wyceniłaswój nowy model, który w sprzedaży będzie dostępny w trzechpoziomach wyposażenia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017